Od Stiflera k Malfoyovi: 5 největších sígrů ze školních lavic

Spolužáci je milovali, učitelé se jich báli, uměli zorganizovat největší kalbu i zdemolovat půlku města. Kdo byl nejděsivějším postrachem filmových škol?
Postrachy studentů i spolužáků.
Postrachy studentů i spolužáků.
Universal Pictures/Paramount Pictures/Warner Bros.

Každá škola a třída, i ta filmová, má šprty, průměrné žáky, sportovce, geeky, krásky, trochu divné holky, co si povídají jen samy se sebou, a sígry. S některými může být sranda, jiní vás můžou bez přehánění poslat na krchov. Kdo patří v oboru prudění učitelů a pohrdání vzděláním mezi nejlepší?

5. Plastiky
Sígři jsou samozřejmě obvykle kluci. Čistě proto, že mají mnohem větší tendence pokoušet se dělat z učitelů blbce a nebojí se ozvat s tím, že pětačtyřicet minut vyprávění o Karlu Velikém rozhodně nepovažují za ideální zábavu. Ale holky taky umí udělat svému okolí ze života peklo a Plastiky z komedie Protivný sprostý holky v tom byly absolutně nejlepší. Vyfintěné slepice, které si myslely, že mají patent na pravdu a dobrý vkus, lezly na nervy nejen spolužačkám, ale učitelům. Přesto si myslely, že jim patří celá škola a taky se podle toho chovaly. A bohužel zástupy jejich fanynek byly skoro stejně velké jako armády jejich protivníků a protivnic. Napravit je mohla až Lindsay Lohan. Ta Lindsay Lohan, která posledních pár let aspiruje na největší smažku Hollywoodu a nejbezvýznamnější celebritu na světě. Když musí někdo takový zajišťovat nápravu ve školních lavicích, je jasné, že situace je hodně vážná.

plastiky Foto:

4. Bluto
Ještě než přišli mladší a slavnější, byl tu John Blutarsky alias Bluto z komedie Zvěřinec časopisu National Lampoon. Většina jeho kamarádů si nikdy nebyla jistá, jestli jde vlastně o člověka a jak se mu vůbec povedlo dostat se na univerzitu. Prakticky nemluvil, jen křičel. Alkoholu spořádal tolik, že kvůli němu musely pivovary přibírat brigádníky, a jeho studijní průměr byl horší než nejhorší. Když ale on i jeho kámoši zjistí, že jsou vyloučení ze školy, ukáže se, že má v sobě vůdcovského ducha. A zorganizuje takovou párty, že kvůli ní půlka města lehne popelem. A jak se dozvíme v závěrečných titulcích, nakonec to dotáhl až na senátora.

bluto Foto:

3. Šlajs a Tuček
Stejné chyby, stejné známky. První lavice přímo u katedry, nulový zájem o vzdělání a snaha sabotovat školu. To jsou Šlajs a Tuček z Marečku, podejte mi pero. Ke studentům mají sice celkem daleko a jde o solidní čtyřicátníky, ale právě na nich je vidět, že chlapi jsou v jistém směru pořád děti. A že když usednou do školních lavic, aby se něco naučili, budou proti téhle snaze bojovat, ať už jim je patnáct, nebo už dvacet let vstávají v šest do fabriky. Ale na druhou stranu pokud byste sháněli lokomotivu do sběru, nikoho lepšího než ty dva nenajdete.

lajs a tuček Foto:

2. Draco Malfoy
Vyloženě šmejd a prudič číslo jedna v kouzelnické škole v Bradavicích. Po rodičích podědil nejen talent na magii, ale i arogantní chování, schopnost šéfovat bandě podobně zlých, ale výrazně tupějších pohůnků, a nenávist ke všemu, co má příjmení Potter. Zpočátku jen otravuje a zkouší šikanovat a obvykle za to dostane pořádně po tlamě, čím je však starší, tím víc umí být nebezpečný. Nebo se tak alespoň tváří, ve skutečnosti je to vlastně solidní posera.

draco malfoy Foto:

1. Steve Stifler
Ačkoliv se první díl série Prci, prci, prcičky motal okolo party kámošů, které už nebavilo koukat na porno a chtěli si vyzkoušet sex na vlastní kůži, fandové si pamatují především Stifmeistera. Otravné, hlasité, trochu tupé a nekontrolovatelné hovado, které ale umělo organizovat ty největší kalby plné sexu, chlastu a vůbec všech věcí, díky nimž je škola snesitelná. V dospělosti sice trošku vyměkl, ale jako ukázal ve tři roky starém prcičkovském Školním srazu, ten nezvladatelný živel v něm pořád je. A jen čeká, až ho někdo pustí ze řetězu!

Poznáváte Stiflera z komedie "Prci, prci, prcičky"? - Obrázek 6 Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama