Padl nový rekord Pardálova výběhu

Pardálův výběh, opravdu vyladěná překážkovdá dráha je tu pro všechny, kteří mají rádi zábavu a dobré pivo. Jeho podobu pro vás trpělivě ladili pijáci piva Pardál.
Fox Team proběhl Pardálovo výběhem jako neřízená střela
Fox Team proběhl Pardálovo výběhem jako neřízená střela
vybeh.pardal.cz

Koukněte se na jedno z nejdramatičtějších kol Pardálova výběhu, třetím kole soutěže o hlavní výhru 50 000 Kč.

Padl nový rekord a spolu s ním i signalizační zařízení na poslední překážce. Do výběhu přijel tým až z dalekého Uherského Hradiště a soutěžily opět i ženy.

Pardálův Výběh 3. kolo 19.7.2014

Bylo jasné, že slunce naše soutěžící nenechá ani na chvilku odpočinout, jelikož na obloze nebyl ani mráček. Ještě, že bylo co pít! Jako první se na startu objevil tým Krutoři, kteří se již zúčastnili i testování výběhu a slavnostního otevření. Bohužel, špatná koordinace na první překážce jim vzala šanci na výhru. Po zbytek soutěže to vypadalo, že do finále nakonec postoupí Ostraváci z Hnoja s časem 6:44, kteří se přiblížili rekordu z prvního kola. Jejich předběžnou oslavu ale z ničeho nic přerušil místní tým Mámeradipivoteam, který jejich čas na vteřinu přesně vyrovnal.

Už už to vypadalo, že do velkolepého finále postoupí ze třetího kola dva týmy, ale nakonec všem vyrazil dech poslední Fox Team, který proběhl Pardálovo výběhem jako neřízená střela a časomíra se mu zastavila na neuvěřitelných 5:41. Nový rekord byl na světě!

Dočkali jsme se i dvou diskvalifikací. Tým Pavilon 607 z Uherského hradiště nebyl ke startu vůbec vpuštěn, jelikož jeho členové den před tím tak trénovali, že jim unavenost vydržela až do odpoledních hodin. Tým Čunvenkach pro změnu zaznamenal zranění jednoho z členů hned na první překážce. Každopádně chlapi si poradili pěkně po Pardálsku a spojili dva týmy v jeden. Všechna čest, pánové!

Zde si můžete prohlédnout konečné pořadí a časy všech týmů:

Fox team: 5.41

Mameradipivoteam: 6.44

Tým z Hnoja: 6.44

Rasputin geng: 7.38

Krutor team: 9.22

Pavilon Čunvenkach: 9.34

Lahváči: 9.38

Termiti: 10.47

Kameníkovci: 14.29

Pavilon 607: Diskvalifikace

ČunVENkach: Diskvalifikce

Pokud máte odvahu, vyzkoušet si ho na vlastní kůži, vezměte svoje parťáky a vyrazte do Adrenalin parku v Hluboké nad Vltavou. Navíc každou sobotu až do 30. 8. můžete přijít fandit soutěžním týmům, které bojují o hlavní výhru.

Zaujal vás Pardálův výběh? Mrkněte se do speciálu, kde najdete nadupaná videa plná pádů, potu a dřiny.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama