Pan Kecal a doktor Žvanil. Velcí bratři přijdou v neděli

Napětí před bitvou by se dalo krájet. Prásk. Chrabří bojovníci započali středověkou bitvu uprostřed amerického městského parku. Imaginární krev stříká do všech stran. Nevadí, že jsou geekové, nepřizpůsobivé děti či ztracené existence. Komediální třešničku si nenechte ujít v neděli od 20.00 na COOLu.
Velcí bratři
Velcí bratři
Prima COOL

Danny (Paul Rudd) a Wheeler (Seann William Scott alias Stifler z Prciček) jsou třicátníci nabízející po školách pseudoenergetický nápoj.

Život je skvělý, i když je po jejich nápoji moč zelená, Scott musí nosit chlupatý kostým a jezdí v autě s rohy. Vše se změní, když se s Dannym rozejde jeho přítelkyně. To nenáviděné auto roztříská na školních pozemcích a jako odměnu dostanou od soudce na výběr: buď vězení, nebo se stanou chůvami pro nezvladatelné děti. Po prvních minutách s dětmi oba prohlásí, že si měli raději vybrat vězení.

Hollywood se stal za poslední léta gejzírem plytkých komedií, a tak scénář vzal do ruky Paul Rudd a napsal si ho sám. Vtip tak má několik rovin, od sexuálních narážek po vtipné hlášky na Harryho Pottera, Warcraft nebo Bena Afflecka. S humorem se řeší mezigenerační problémy, láska k opačnému a velice přitažlivému pohlaví i to, jak se vymanit ze škatulky totálního loosera. K překvapení všech k tomu stačí dva spratci, jeden sprostý a druhý geek v středověkém oblečení ujíždějící na RPG.

Velcí bratři - upoutávka 15s

 

Seann William Scott si sice uchoval auru frajera, ale vymanil se z postavy Stiflera alespoň tím, že se pro něj stane středověká bitva v kostýmu Kiss důležitější než polonahé krasotinky. Ještě vytříbenější je postava Dannyho, připomínajícího zatrpklého Shreka s odporem k lidem Doktora House. Sarkastické poznámky sype z rukávu rychlostí blesku a sekunduje mu pouze malý přisprostlý černoušek, který si nedostatek otcovské lásky kompenzuje nadávkami a házením jídla po ostatních.

Nenechte si ujít komediální lahůdku plnou vtipu a hodně porcí zábavy pro fanoušky fantasy, Kiss a ztracených hláškujících existencí, v neděli 11. 1. od 20.00 na COOLu.

Verča Loudová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama