Páteční krimi Bez hranic se mrkne do Prahy

Tým proamerických detektivů bude řešit otravu radioaktivním Poloniem i gang šílených kamioňáků! Už v pátek večer od 20:15.
Seriál Bez hranic 960
Seriál Bez hranic 960
axn.es

Kdo zůstává v pátek večer doma, nemusí věšet zábavu na hřebík – COOL pro vás totiž připravil další dva díly seriálu Bez hranic, v němž tým elitních poldů turuje Evropou a řeší nejzávažnější zločiny!

V prvním díle od 20:15 si Louisův tým posvítí na záhadné úmrtí milionáře v Amsterdamu.

Nejprve se zdá, že by zločin mohl mít charakter loupeže – jenže pak se ukáže, že byl muž otráven radioaktivním Poloniem-210. A ukáže se, že v posledních letech nebyl jediným, kdo takto skonal.

Díky kamerám se podaří odhalit, že vraždila irská občanka Nicole Ryan, není však vůbec jasné, proč si vybírá takové oběti, jaké si vybírá. Výslech jejích kompliců přitom odhalí, že další oběť má být kdosi v Praze...

O hodinu později od 21:15 vás čeká dál následující, tentokráte řešící zřejmě nejoriginálnější zločin v historii zločinů.

Louisova mordparta si totiž došlápne na gang vražedných kamioňáků, kteří pronásledují vybrané manželské páry a nutí je do vražedné konfrontace...

A kdo by neměl dost, může po Bez hranic sledovat i trampoty Žraloka v Benátkách (zápletku si odvodíte z názvu) nebo po půlnoci zjišťovat, jak hluboko svých čtvrtým dílem klesla hororová série Psycho!

A nezapomeňte si Bez hranic naladit i další týden, dojde totiž na strhující dvoudíl, v němž se objeví Karel Roden v roli ruského miliardáře!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama