Patnáctý díl Hrajeme s Alim: Má Patrik Hezucký pekáč buchet?

Dobrý den, tady je Mrázek ústředna! Patnáctý díl zábavního pořadu Hrajeme s Alim navštíví hned tři zajímaví a zábavní hosté. Jak správně tušíte, hned prvním z nich bude Patrik Hezucký, dlouholetý rozhlasový moderátor a autor těch nejvypečenějších pranků a napalovaček v českém éteru.
Ali Hezucký

S Patrikem si hoši zahrají několik pořádně divokých her, přičemž jednu z nich si nečekaně vyloží hodně košilatě, a jeho počínání celou partu totálně odstřelí. Druhou z her Patrik prohraje, takže přijde trest. Dokonce veřejný, protože si bude muset změnit profilovou fotku na Facebooku za něco hodně potupného.

Dalším hostem jsou kluci z MadBros, kteří nám spolu se třetím hostem, Jakubem Holým, zakladatelem výzvy Pekáč buchet, přijdou popovídat o tom, jak cvičit a jíst tak, že si jednoho dne ten pekáč na břiše konečně upečete.

Jinak samozřejmě můžete čekat obvyklou nálož pravidelných i zcela nových prvků, rubrik a vůbec veškerých pakáren a bláznivin, které chlapce napadají.

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran, který svůj domov mohl najít jen na televizi Prima COOL. Premiéra patnácté epizody bude 16. května v 16.45.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama