Pekelná výzva startuje už ve čtvrtek!

Už ve čtvrtek 14. února ve 20.15 startuje na COOLu nový pořad Pekelná výzva. Nenechte si ho ujít, bude to sekec! Podívejte se na ukázky, co vás čeká!
Pekelná výzva - Obrázek 7

Pekelná výzva je zábavný soutěžní pořad, v němž soutěžící odpovídají na poměrně lehké otázky. Ovšem jsou u toho  vystaveni hodně nepříjemným okolnostem. Moderuje Iva Pazderková. "Ke způsobu moderování mě inspiroval moderátor britského originálu," říká.

 

Podívejte se na upoutávku:

 

 

Soustředit se a správně zodpovědět i triviální dotaz je opravdu náročné. Mezi rušícími elementy jsou například elektrické šoky, prst v pastičce na myši, zásah paintballovou puškou, uhýbání wrestlerovi nebo třeba lechtání.

 

Pravidla jsou následující:


do každé soutěže (odpovídající jednomu vysílacímu dílu) vstupuje pět soutěžících a má šest kol, během nichž soutěžící postupně odpadávají. Vítěz to ale ani po zdolání všech bojových klání se soupeři nebude mít lehké. V posledním šestém kole může vyhrát 5x 20 tisíc korun, pokud ovšem správně odpoví na posledních 5 otázek. Vždy, když se mu nepodaří správně odpovědět, musí jeden balík (20 tisíc) vhodit do ohně.

 

Podívejte se na ukázku britské verze:

 

 

V průběhu Pekelné výzvy čekají na soutěžící pořádně stresové podmínky. Někdy i pouhý úmysl odpovědět na otázku bude ztížen splněním náročného úkolu, například zmáčknout poslepu tlačítko ukryté mezi kaktusy.

 

Ani správná odpověď ale nemusí být dílčí výhrou. V jednom ze soutěžních kol dostanou soutěžící „za odměnu“ úkol vložit si do úst například zvířecí oko. A pak s touhle náloží v ústech ještě musí odpovídat na další otázku! A za příští správnou odpověď, další oko! :)

 

Podívejte se na další ukázku:

 

 

Vyhrát Pekelnou výzvu opravdu snadné není. Abyste to zvládli, potřebujete nejen myslet, ale, a to hlavně, udržet si pevné nervy a notnou dávku smyslu pro humor.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama