Pět perel z nové páté řady Scrubs!

Nová řada seriálu, který umí humor i drama, začíná už tohle úterý. Tradičně od 17.05.
Scrubs: Doktůrci grafika
Scrubs: Doktůrci grafika
androidspin.com

Asi už víte, že Doktůrci zvládají servírovat vtípky s nonšalantní grácií. Tenhle seriál však není jen přehlídkou uřehtaných momentů, jak dokazuje náš výběr pěti epizod z páté řady.

 

5) My Falled Idol (Moje padlá ikona)

Tak třebas díl dvacátý první začíná tím, že doktoru Coxovi skoná celá trojice pacientů, což ho přiměje se ukázat v nemocnici opilý. Banda mezitím přemýšlí, jak ho rozveselit – jako třebas v případě Todda, jenž k tomu chce použít dvojici koulí...

4) His Story III

Zatímco Opravář uzamkne J. D. stranou, protože je to prostě jedna z věcí, které Opravář dělá, rozhodne se převzít seriál do vlastních rukou – a je z toho další komická epizoda vyprávěná z pohledu zcela jiné postavy, tentokrát Opraváře samotného!

J. D. je po většinu epizody zcela mimo, a Opravář tak prochází nemocnicí a představuje si, jak by to vypadalo, kdyby tam nepracoval (a samozřejmě dojde k tomu, že *skoro* stejně!).  

Scrubs: Doktůrci - údržbář

3) My Cabbage (Můj Cabbage)

Už od počátku seriálu Doktůrci řeší, že s modrým pláštěm přichází i velká odpovědnost. Kolikrát se ostatně J. D. sám sebe ptal, "jestli na to má"? A přesně tahle dilemata řeší i dvanáctý díl Můj Cabbage.

Zatímco oblíbená pacientka Patricia Wilk je konečně propuštěna, J. D. dochází k tomu, že jeho oblíbený internista Cabbage, tak podobný J. D.mu před pár lety, je prostě jen neschopný nekňuba.

Ani při serióznějších momentech však Doktůrci neztrácejí smysl pro humor, a hustější zápletka je tak proložena třeba vytrvalým pronásledováním ptáka, který se nějak dostal do útrob nemocnice...

2) My Big Bird (Můj velký pták)

Jednou jsi dole a jednou nahoře. Jako v další tklivé osmé epizodě, kdy J. D. jednoho pacienta ztratí... a jiného zachrání. Nebyli by to však Doktůrci, kdyby se to celé nezvrhlo!

Zatímco doktor Cox tak svolává komisi, aby zjistila, čí hlavu posypat popelem, J. D. se snaží vypáčit poděkování ze zachránění pacienta – a ukáže se, že jejich osobní honba za osobními problémy je kamenem úrazu.

Scrubs: Doktůrci – J. D.

1) My Way Home (Moje cesta domů)

Díl sedmý Moje cesta domů zastihne J. D.ho v jeho volném dnu, kdy je přesto zavolán do nemocnice. Po celou dobu se tak snaží dostat zpátky domů, zatímco ostatní mají plné ruce práce s umírajícími i s vlastní neschopností.

Sedmý díl, mimochodem režírovaný představitelem J. D.ho Zachem Braffem, však zároveň může i za to, že pátá řada Doktůrků získala ocenění Peabody Award.

Celá řada byla navíc nominována i na prestižní ceny Emmy v kategorii nejlepších komediálních seriálů.

Dejte jejím pádům i vrcholům proto šanci i vy. K dostání je každý všední den v 17.05 na COOLu...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama