Podívejte se na nový seriál o božích autech!

Taky tak hladovíte poté, co nám zrušili Top Gear? Chybí vám vtipy pro otrlé a k tomu pořádně nadupaná auta, která jen tak neuvidíte? Pak je pořad Superkáry právě pro vás!
Superkáry by neměl minout žádný automobilový nadšenec!
Superkáry by neměl minout žádný automobilový nadšenec!
History Channel

Ojedinělá automobilová show dává dohromady dva tvořivé nadšence do aut. Jedním z nich je Elo, majitel London Motor Museum, jenž do svého muzea sbírá ta nejzajímavější auta světové a filmové historie. Mezi jeho nejlepší kousky patří například jeden ze šesti vyrobených Batmobilů k filmu Batman (1989) nebo VW Brouk zvaný Herbie.

Druhý fanoušek do aut je farmářsky založený Will a právě díky němu především vznikají ty nejzajímavější automobilové kombinace. Do rukou se této dvojici dostane nejen Ferrari, ale také Mustang nebo Volkswagen Camper. Každá proměna je originální a z auta se stává nikde nesehnatelný unikát.

V prvním díle tohoto pořadu se hoši zaměří na jedno z původních Ferrari 412, které nezůstane pohromadě. Kluci se na něm vyřádí tak, že z italského závoďáku udělají pořádný americký pick-up! Chcete tuto proměnu vidět? Pak klikejte zde – Prima Play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama