Podívejte se: Sexy hráčky daly sbohem počítači

Ženy hrající počítačové hry jsou prudce sexy. I proto je škoda, že jeden čistě dívčí herní tým teď dal počítači košem. Podívejte se, jak byly krásné!
Sen každého progamera - potkat na turnaji podobný tým.
Sen každého progamera - potkat na turnaji podobný tým.
https://www.facebook.com/fragdolls

Americký tým profesionálních hráček Frag Dolls se rozhodl pověsit hraní počítačových her na hřebík. Pohledné slečny hrály za Frag Dolls už od roku 2004, kdy se tým zformoval přes inzerát, jakkoliv nezvykle to zní.

Dívčiny se specializovaly na různé hry od HALO 3, přes Call of Duty až po Rainbow Six. A právě v této hře se Frag Dolls zapsaly do dějin. Jako první ženský tým v historii totiž tyhle sexy hráčky dokázaly vyhrát na profesionálním herním turnaji CPL, a to v mužské konkurenci. Dívčiny tak rozhodně nebyly jen komparzem, ale hraní braly nesmírně vážně.

Tým se postupně rozrostl i do Velké Británie i Francie, kde to ovšem holky zabalily už v letech 2007 a 2008. Nyní tak končí i původní americká divize, v níž se vystřídalo kolem 22 hráček. Některé z nich si můžete prohlédnout na přiložených fotkách.

frag_dolls_ubisoft_1 Foto:

frag_dolls_ubisoft_2 Foto:

frag_dolls_ubisoft_3 Foto:

frag_dolls_ubisoft_4 Foto:

Frag Dolls pomohly i dalším hráčkám zapojit se aktivně do herní scény. Tým za svou existenci pomohl najít asi 80 ženám práci související s počítačovými hrami.

Stanislav Mikeš
eSuba.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama