Pondělí na COOLu: Grimm Team a konec Enterprise

Zatímco Nick hledá vražedného únosce dětí, Star Trek Enterprise se vydává na svou poslední misi. Už v 15.10 a 20.15 na COOLu!
Star Trek - poslední mise

Vesmírná loď NX-01 Enteprise pod vedením kapitána Archera dorazila do svého cíle – v pondělí v 15.10 se tak můžete těšit na 22. díl 4. řady, kterým Star Trek: Enteprise finišuje.

Epizoda s názvem "Toto jsou cesty...", čímž odkazuje na slogan většiny Star Treků, je však tradičně zašmodrchaná. Jak se sluší a patří na Star Trek...

Odehrává se totiž hned několik staletí po éře posádky kapitána Archera na palubě Enterprise-D kapitána Picarda. "Historické záznamy" první Enteprise si pouze přehrává Will Riker, aby pomocí rad "mudrců" z dob počátku Federace vyřešil své morální dilema během epizody Pegasus v 7. řadě Star Treku: Nová generace (kterou jste mohli vidět před pár týdny).

Nechápete? Pochopíte, dáte-li si "Toto jsou cesty..." už v pondělí v 15.10!

Abyste se pak dostali do nějaké veselejší nálady, můžete od 20.15 naladit novou epizodu Grimm. Nick si se svým parťákem tentokrát budou dělat do gatí z tajemné ženy, která unáší rodičům děti... a následně je brutálně topí!

Asi vám nevyrazí dech, prozradím-li, že jde o wesenského ducha. Situace se však zkomplikuje, když se vyskytne další (proklatě sexy) wesen, který jde tomu prvnímu po krku...
To celé se navíc odehrává v průběhu Halloweenu – tedy v době, kdy Portlandem mašírují haldy dětí.

Připravený je proto na jeden hromsky magický závod s časem!

Stihněte ho i vy, už v pondělí od 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama