Pondělí: Vraždící monstra i poslední šance na koitus

Autoři videoher se stanou vraždícími monstry už v pondělí ve 20.15 v seriálu Grimm! Pondělní zábavička však pokračuje i skrze Scrubs, Akta X nebo premiérovým dílem Teorie velkého třesku!
Grimm
Grimm
seriable.com

Videohry jsou tématem dnešní doby – a po všech těch divných epizodách z jiných seriálů se jim nevyhnul ani náš slavný Grimm Team.

Pondělní epizoda s názvem Bezejmenný proto bude řešit vraždu spáchanou wesenem, zlým fantasy monstrem, mezi vývojáři herního studia…

Jeho motiv? Chce, aby lidé hráli jeho hru!

Ještěže my ostatní přece víme, že jde jen o fikci, alébrž videohry neškodí v žádném množství, dokonce vám spíše prospívají!

Kapitán Renard mezitím kooperuje se svým vídeňským agentem a řeší záležitosti kolem hnutí odporu – a dále tak rozehrává svou nebezpečnou hru, tentokrát spíše politického ražení.
Jestli nechcete vědět, co bude hýbat žlučí domácí herní scéně, nenechte si ujít pondělní díl Grimm – už v pondělí od 20.15…

Tím však zábavu teprve nakopneme. Hned po Grimm totiž od 21.20 začíná i další, premiérová epizoda Teorie velkého třesku jménem Výmaz pasáže.

Teorie velkého třesku VI - upoutávka 15s

Ta řeší skutečnost, že Penny se ve snaze potěšit Leonarda rozhodla doplnit si odborné vzdělání a chodit na vyšší odbornou školu.

Jenže co dělat, když se ukáže, že Pennina seminárka nedosahuje Leonardových kvalit? Zjišťujte už dvacet minut po deváté!

Následuje další megalomanský díl Akt X jménem Vienen.

Tentokrát se Doggett spolu s navrátivším se s Mulderem vydají na ropnou plošinu, jejíž posádka je infikována vraždícím černým olejem...

Pro kapku toho hororu si počkáte do 21.50, kdy premiérový díl Akt X startuje.Akta X - I Want To Believe, Foto: 1.bp.blogspot.com

Akta X - I Want To Believe, Foto: 1.bp.blogspot.com

 

A v neposlední řadě si děs můžete vyléčit pomocí nového dílu Doktorů startujícím ve 22.50.

J. D. se zde rozhodne nakopnout svůj nový vztah s Molly – jenže ouha, ta se rozhodla odjet a J. D. má tak jen pár hodin na to strávit s ní noc.

Pondělní coolový večer s videohrami, vyšší odbornou, černým olejem i poslední šancí na koitus začíná už po osmé!
(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama