Pondělní Akta X a návrat Muldera!

Slavná seriálová partička zase v plné formě! Už v pondělí ve 21:50 na Prima COOL.
Akta X
Akta X
blogspot.com

Po pozorování UFO je uprostřed americké Montany nalezena unesená žena.

Podezřelé je, že se ztratila přesně v době, kdy z radaru zmizel i agent Fox Mulder (konec 7. řady Akt X). Jedno vede k druhému a i náš oblíbený Foxík se po pauze vrátí mezi živé!

Celé notně mysteriózní detaily vám samozřejmě nevyspoilujeme, leč sečteno a podtrženo, pondělní epizoda Akt X jménem To nemůže být pravda vrací mezi stále herecké osazenstvo i oblíbeného Davida Duchovnyho.

Ale né, vždyť i Doggett je frajer, možná si teď říkáte, pokud jste náhražce za Muldera (hrané Robertem "Tekutým Terminátorem" Patrickem) dali šanci.

Mňo, vtip je v tom, že Doggett nikam nejde! Dokonce přesně naopak – objeví se totiž i další postava Doggettovy bývalé parťačky, agentka Monica Reyes (Annabeth Gish). Ta se v 9. řadě taktéž zařadí mezi stálé herce seriálu.

Scénáristi sice Mulderovo dočasné zmizení správně mysteriózně okecají (má to hlavu, patu... i další končetiny), skutečnou příčinou zmizení Davida Duchovnyho ze štábu ovšem samozřejmě byly zákulisní čachry související s tím, jaký bude dostávat honorář...

Mrkněte na naše starší upoutávky (Akta X teď vysíláme každé pondělí a úterý ve 21:50):

Akta X - Blue

To nám však může být šumák. Podstatnější totiž je, že epizoda To nemůže být pravda dostala vysoká hodnocení recenzentů, byla nominována na ceny Emmy a je v rámci celé 8. řady dílem nejsledovanějším!

Nedávejte si proto Akta X ad akta a koukejte s námi na To nemůže být pravda už v pondělí ve 21:50!

Akta X - Pravda je tam venku

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama