Pondělní Misfits: Zmetci jsou jen díl od finále!

Konec světa ťuká na dveře a máme jen dva díly na to mu otevřít. Předposlední díl 4. řady Misfits začíná v pondělí ve 22:30!
Misfits: Zmetci IV
Misfits: Zmetci IV
fanpop.com

Jednou to muselo přijít – premiérové díly nové řady Misfits: Zmetků se zkrátka chýlí ke konci. Ještě než však tuhle munici vystřílíme, povíme si o finálních dvou dílech trochu více.

Nejprve slovo úvodem, pokud jste sem omylem zabloudili z našich webů o vaření či popisů epizod Cest domů. Mazáci mohou další odstavec přeskočit. 

Misfits: Zmetci jsou britský superhrdinský seriál – což v praxi znamená, že jeho hrdinové sice mají magické schopnosti, většinu času však tráví kouřením, kocovinou a krádežemi. Nemlich všichni jsou trestanci, taktéž jejich schopnosti jsou poměrně… netradiční.

Misfits: Zmetci IV - upoutávka 30s

„Prostě najdi moje péro!“V sedmé epizodě tak budeme svědky entrée nové postavy Abby, která omylem otěhotní a musí tak přerušit své stravování složené z ginu a cigaret. Alex, šaramantní barman, jemuž někdo ukradl jeho penis, se mezitím vydá cestou pomsty za nalezením svého nádobíčka. Zdaleka nejdůležitější pro finiš 4. řady je však Rudy, který se zakoukal do tajemné Nadine a nemůže ji spustit z očí – Nadine má však nepříjemnou vlastnost z ničeho nic utíkat pryč, a Rudy se vydá jí sledovat...

Misfits: Zmetci IV - upoutávka 15s

Vše nečekaně vyvrcholí o týden později – a tím dáme předposlední řadě Zmetků sbohem a šáteček.

Sedmý díl Zmetků aneb začátek konce dorazí na COOL v pondělí 18. srpna ve 22:30.

A definitivní osmá epizoda potom o týdne později, čili 26. srpna ve 22:30. Nenechte si ujít tento, uh, nevšední britský zážitek!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama