Poslední díl Misfits už dnes! Kdy bude pokračování?

Rudyho boj o sexy jeptišku i útok netradiční formy apokalypsy – Misfits: Zmetci se s vámi rozloučí v pondělí od 22.30.
Misfits: Zmetci IV
Misfits: Zmetci IV
fanpop.com

Všechno dobré jednou končí, a premiérové díly Misfits: Zmetků na tom nejsou jinak! Finální osmý díl tak uzavře osudy nové partičky mamlasoidních superhrdinů, a přesně v ranku Zmetků to nezapomene udělat vskutku netradičně!

Finále řady

Zatímco se Rudy rozhodne zachránit svou milovanou jeptišku Nadine, Jess přemýšlí o svém příteli Alexovi – to je ten, který v minulém díle našel svůj ztracený penis. A Finn řeší, že ho nikdo nemá rád – letargická je k němu i punkerská Abby...

Misfits: Zmetci IV - upoutávka 30s

Epizoda tak nabídne krásné okamžiky jako přepadení kláštera, Finnovu připomínku, že banda skoro vůbec nepoužívá své superschopnosti (z seriálu o "superhrdinech"!) i (bacha, spoiler!) závěrečné střetnutí s poněkud bizarními Jezdci apokalypsy.

Bonusové zjištění: všimněte si, že ve skoro posledním záběru mají všichni čtyři protagonisti na sobě barvy, které jsou spojovány s Jezdci apokalypsy –  Rudy má zelené tričko, Abby má rudé vlasy, Finn má černý trikot a Jess zase zelený.

Že by náznak toho, co nás čeká v následující řadě?

Misfits: Zmetci IV - upoutávka 15s

Jak to bude s 5. sezonou

Nové díly Zmetků jsou tak skoro fuč, kdy se však můžeme těšit na nášup?

Pátá řada má být posledním výletem do světa Misfits a prý ukáže sezení pro ty, kteří získali další netradiční schopnosti – jako třeba možnost přeměnit se v želvu nebo možnost vzít lidem jejich superschopnosti pomocí sexu.

Její natáčení začalo v dubnu tohoto roku a na západ od našich hranic bude vysílána již na podzim. Šušká se navíc cosi o americké verzi Misfits, její existence však zatím zůstává ve hvězdách. Možná je to dobře – pro americké diváky by totiž zřejmě notně ubylo prazvláštně nechutných scén…

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama