Potkej ty největší esa YouTube na MČR!

Mistrovství se nezadržitelně blíží, jste připraveni?
MČR v počítačových hrách 2015
MČR v počítačových hrách 2015

Na ofiko Mistrovství ČR v počítačových hrách jsme vás už upozorňovali, jenže v článku s pěti důvody, proč tenhle event nesmíte vynechat, jsme sami tak nějak vynechali jednu podstatnou věc – a to, že se zde bude pohybovat řada známých hvězd naší YouTube scény! Chcete vědět jakých? Jasně že jo, takže sledujte!

Začněme s hvězdami z aktuálně nejhranější pecky na světě – League of Legends. Z absolutní špičky nebude chybět v podstatě nikdo a začít můžeme třeba u Xnapyho, kterého znáte asi jako našeho nejaktivnějšího komentátora. Za moderátorským pultem se dá dohromady hned se dvěma mistry ČR – Mozzillou (bývalý profesionální hráč, který si zahrál i u slavných SK Gaming) a Herdynem (dokonce dvojnásobným šampionem ČR v League of Legends). A aby toho nebylo málo, na místě bude přítomen také sám Freeze, vůbec nejúspěšnější český hráč, který se jako jediný z naší scény probojoval až do LCS a momentálně pokukuje po angažmá v Severní Americe!

Slabá účast ale rozhodně nebude ani v ostatních titulech. Díky Counter-Strike: Global Offensive se zde totiž setkáme s naprosto legendárním Dev1m, který proslul jako špičkový odstřelovač slovenského týmu FU.sk. Hraní již sice pověsil na hřebík, to nás ale vůbec nemusí mrzet. Po ukončení hráčské kariéry totiž progaming ani zdaleka neopustil a momentálně se věnuje komentování s výsledky snad ještě lepšími nežli ve hře. Parťáka u mikrofonu mu pak bude dělat Striker, redaktor světově největšího portálu o CS:GO a také jeden z bývalých účastníků MČR.

Jestli se na MČR těšíte hlavně kvůli karetnímu Hearthstonu, tak ani u něj nebudete ochuzeni o parádní zážitek. O kvalitní poslech se totiž postará ostřílená dvojice CzechCloud aka Žalud a Dolik, tedy stejná dvojka, která měla na starost moderování nedávného Road to Blizzcon, což už něco znamená!

bannermcr Foto:

MČR 2015

5 důvodů, proč nesmíte chybět na MČR v počítačových hrách!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama