POTVRZENO: Víme, kdy dorazí první trailer filmového Warcraftu!

Tvůrci stále drží orky pod pokličkou. Jak dlouho v tom ještě budou pokračovat?
Warcraft jde do kin 9. června 2016!
Warcraft jde do kin 9. června 2016!
Universal Studios

Minulý týden se v San Diegu odehrál Comic-Con, velký sraz filmových, herních a komiksových fanoušků. Hojně se na něm propagoval i blížící se filmový Warcraft, jehož tvůrci stejně jako v minulých letech promítli krátkou upoutávku. Kdo všechno si ji užil? Jako tradičně jen fanoušci, kteří dorazili na místo, internetový lid se musel spokojit se dvěma novými plakáty. Rozhýbané obrázky ale nakonec čekají i nás.

Kdy přesně se jich dočkáme? Leckdo první trailer vyhlížel už začátkem roku a posléze se doufalo právě v Comic-Con. Režisér filmu Duncan Jones teď ale konečně prozradil oficiální plány, podle nichž se první upoutávka Warcraftu objeví až v listopadu.

wa1.jpg

wa2.jpg

Kampaň obrovské fantasy, v níž se lidé střetnou s orky z Hordy, se tedy naplno rozjede 7 měsíců před premiérou. Do té doby nás zřejmě čekají jen zákulisní informace a nějaký ten obrázek, vzhledem k tomu, jaký jásot vzbudily dosavadní materiály, to ale zase tolik nevadí. Alespoň nás potom čeká intenzivní nápor a ne uvadající troušení dávno viděného!

Orgrim v celé jeho digitální kráse!

Blíží se filmový Warcraft: 5 věcí, které musíte vědět o fantasy dekády!

Warcraft dorazí do českých kin 9. června 2016. Zajímá vás nebo ne?

Karel Ryška

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama