Poznejte tajemství Celestinského proroctví!

Zfilmovaný bestseller Celestinské proroctví si nenechte ujít v sobotu od 20.00 na COOLu.
Celestinské proroctví
Celestinské proroctví
Prima COOL

Knihu Celestinské proroctví vydal James Redfield na vlastní náklady, než se stala celosvětovým hitem. Myšlenka je přitom jednoduchá, stačí hledat smysl v životě a věřit, že každý ovládá energii, kterou se má naučit dávat ostatním.

Jak ale náboženství zachytit vizuálně? Zatímco filmy o Ježíšovi se zaměřily na jeho fyzické utrpení, režisér Armand Mastroianni zvolil duchovní, tedy barevné aury, působící, jako by se Gandalf rozhodl rozlít modrou omáčku na lidi a posvítit si na rostliny.

John (Matthew Settle) se ve filmu vydává do Peru, aby si zameditoval nad nově objevenými svitky, které mají civilizaci krok po kroku zlepšit. Proti této duchovní evoluci ale stojí církev i armáda, která neváhá všechny postřílet, jen aby lidstvo nenapadlo, že armádu, velitele a prezidenty nepotřebuje...

Celestinské proroctví - upoutávka 30s

 

5 důvodů, proč film pobaví:

1. Hlavní hrdina (John) je jako náš Hloupý Honza na cestách. Neví, kam jde a ani co hledá, ale nakonec vyhrává. Ačkoli být andělem vydrží pouze tři minuty.

2. Další krok evoluce vůbec nezní špatně, jednoduše budeme sedět, zírat na sebe a doufat, že uvidíme nebe.

3. Andělé nemají křídla a lze je vyhodit do povětří bombami.

4. Život je o tom, že máte osudem určenou krásnou zrzku, ale ta vám řekne, že máte moc dominantní energii, a tak vás pustí k vodě. Být anděl už prostě nestačí.

5. Budoucnost spočívá ve vidění červených a modrých fleků okolo lidí. Tady Redfield opravdu něco předpověděl – 3D brýle.

Akční děj, krásná příroda a Hloupý Honza na motorce vám zpříjemní večer v sobotu od 20.00 na COOLu.

Celestinské proroctví - upoutávka 15s

 

Verča Loudová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama