Pozor, přichází Mstitel Cape!

Od 12. května se těšte každou sobotu a neděli v 17.40 na nový akční seriál inspirovaný komiksovými příběhy.
Mstitel Cape
Mstitel Cape

Maskovaný superhrdina Mstitel Cape brázdí ulice metropole Palm City ve snaze dopadnout arcizlouna Chesse a očistit své jméno.

Cape býval policistou, který se dočkal nespravedlivého obvinění – totiž že on sám je Chess. Kvůli tomu skoro zemřel, ale teď má ideální šanci na konečnou pomstu...

Více o seriálu a hercích čtěte ZDE

Americký desetidílný seriál z roku 2011 asi nejvíce vychází z kouzelně bizarního světa Temného rytíře Batmana, jak ho známe z filmů od Christophera Nolana a Tima Burtona. Nabízí jak superhrdinskou zápletku, tak i popkulturní apel.

Mstitel Cape - upoutávka 30s

Jednu z kreseb ve skvělé úvodní znělce má na svědomí slavný kreslíř společnosti Marvel John Cassaday, hudbu skládal Bear McCreary, jenž se proslavil svým oceňovaným soundtrackem k seriálu Battlestar Galactica.

Mstitel Cape je díky minimu epizod takřka uzavřeně zakončen a byl často rozebírán a parodován i v milovaném geekovském seroši Community (česky Zpátky do školy).

Z vedlejších postav se pak dočkáme i stálé přítomnosti geekovské modly Summer Glau ze seriálů Firefly či Terminátor: Příběh Sáry Connorové (mihla se i v Teorii velkého třesku).

Mstitel Cape se také dočkal vlastního komiksu – aspoň v internetové podobě, který jen uveřejněný na webu NBC.com.

Pojďte s námi každou sobou a neděli v 17.40 do temného Palm City, které brázdí Mstitel Cape!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama