Premiérová 20. řada Top Gearu každé úterý na COOLu

Vůně benzínu a britských vtípků se vám představí v čerstvé, nejnovější řadě. Každé úterý od 20.15 na COOLu...
To nejlepší z Top Gearu
To nejlepší z Top Gearu

Automobilový pořad Top Gear se na televizních obrazovkách zabydluje už od roku 1977, teprve po roce 2002 se však proslavil jedinečnými vtípky a originálním náhledem na testování nejrůznějších bouráků.

A nejinak tomu bude i v premiérové 20. řadě, která po půl roce od vysílání v Anglii přichází i na obrazovky Prima COOL!

Co vše nabídne? Například Benedicta Cumberbatche nebo předělávku Ford Transitu na vznášedlo... Rozeberme si to však o něco detailněji – ať víme, na co se těšit!

První díl (4. 3.) naservíruje závodění auta proti lodi zasazené na Nový Zealand! Stranou nebude stát ani snaha na domácí frontě, kde dojde na testování střední třídy mezi vozy: Renaultsportu Clio 200, Peugeotu 208 GTI a Ford Fiesty ST.

Jeremy Clarkson a James May v show Top Gear live

Kdo vyhrál vstupenky na TOP GEAR LIVE?

Druhý díl si zasedne na jízdu ve Ferrari F12, pod jehož kapotou dřímá celých 730 kobyl. Zatímco s ním bude po Skotsku rajtovat Jeremy, Richard Hammond se bude snažit najít nejlepší taxi vůz na světě a ve zbytku epizody se blejskne třebas i filmový režisér Ron Howard (Apollo 13, Duel Frost/Nixon).

Ve třetím díle si trojice uvaděčů udělá výlet do slunného Španělska. Jeho pohoří i opuštěná města budou (tak trochu na způsob Moto cestou necestou) projíždět v trojici superaut – McLaren 12C, Ferrarri 458 Spiter a Audi R8 V10. V bloku celebrit mezitím dojde na již zmíněného miláčka fandomu Benedicta Cumberbatche (Sherlock, Star Trek: Do temnoty).

Jeremy Clarkson - Top Gear

Jeremy Clarksona z Top Gearu nevyhodí!

Možná i vy jste zaslechli o dlouhodobých zimních povodních, které zasáhly Velkou Británii. Naše trojice z Top Gearu si jich (nečekaně) rovněž všimla a jala se situaci řešit originálním způsobem – přebudováním dodávky Ford Transit na vznášedlo! Čtvrtý díl (6. 5.) však nebude řešit jenom kutilské výzvy, ale objeví se v něm například i hollywoodská hvězda Hugh Jackman (Wolverine).

Celebritka nebude chybět ani v pátém díle (13. 5.), tentokrát jí bude zpěvák Steven Tyler z kapely Aerosmith! Mezitím si naše trojice bude v Itálii užívat s dvojicí vozů značky Lamborghini anebo se ujme možnosti žít několik dnů v přívěsném karavanu...

Driftové závody Gimghana GRiD 2013 v Madridu

Pro fanoušky Top Gearu: rozhovor s driftovým jezdcem

Ve finálním díle řady dojde na oblíbenou britskou kratochvíli – vzpomínání na lepší časy! Těšit se tak můžete především na projížďku v tom nejlepším, co britské automobilky kdy vyplodily – včetně vozů značky Jaguar či Range Rover – a samozřejmě i na nezbytné, imperiálně pojaté finále celé té zábavy!

Kdo si nechce nechat ujít pohled na Buckinghamský palác ze sedla luxusní britské káry, ten nechť sleduje Top Gear každé úterý od 20.15 na Prima COOL!

(lol)

Stig Ben Collins - Top Gear

Kdo je tajemný Stig z Top Gearu?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama