Přijďte oslavit 50 let Fordu Mustang!

Ford Mustang právě slaví 50. výročí, přijďte si užít řev jeho motorů a oslavit s námi tuto automobilovou legendu na sprintech US cars na Letišti Václava Havla v Praze v sobotu 24. 5. 2014. Akci pořádá český Mustang riders club.
Přijďte omrknout super káry v sobotu 24. 5. 2014 na Letišti Václava Havla v Praze
Přijďte omrknout super káry v sobotu 24. 5. 2014 na Letišti Václava Havla v Praze
mustangridersclub.cz

Kromě kvalifikace a ostrého závodu sprintujících vozů se můžete těšit také na výstavu vozů Ford Mustang všech generací, od běžných šestiválců až po verze Shelby s výkonem až 800 koní/mustangů.

Součástí bude i výstava ostatních amerických vozů, ozvučení areálu hudbou Radia Beat, živý přenos závodů na velkoplošné LCD obrazovce, divácká soutěž o jízdu klasickým Mustangem, stánky s občerstvením a mnoho dalšího.

Vstup pro veřejnost je zajištěn bránou 20 z ulice K Letišti, otevření areálu a příjezd amerických vozů od 9 hodin, kvalifikace od 10.30 h, vyhlášení výsledků v 17 hodin. Parkování pro návštěvníky s platnou vstupenkou zajištěno cca 600 m od vstupu do areálu, pro majitele US cars bude do naplnění kapacity povolen vjezd přímo do areálu. Zastávka autobusu MHD Na Padesátníku cca 350 m od vstupu do areálu.

Mustang Riders Club -- Sprinty na ¼ míle -- Hoškovice 2013

Vstupenky k dostání POUZE v síti Ticketpro.

Více informací na http://sprinty.mustangridersclub.cz/

Mustang riders club podporuje nadaci MDA Ride, takže zakoupením vstupenky každý přispěje dětem s nervosvalovým postižením, známým jako svalová dystrofie. Více informací o tématu a dalších možnostech pomoci najdete na www.mdaride.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama