Přijďte s námi zapařit!

Už 1. dubna oslaví Prima COOL 5. narozeniny. Chystáme pro vás skvělou akci, na které nesmíte chybět! Vstupenky jsou už v prodeji.
COOL DAY plakatek HP info 960

V úterý 1. dubna pro vás, kamarádi, chystáme pořádnou narozeninovou jízdu!

Akce COOL Day se rozjede už v 16. hodin v prostorách klubu La Fabrika v Praze.

Čekají vás soutěže o snowboardy, playstation zóna, bike trialová exhibice, vystoupení sexy tanečnic pole dance, koncert kapely Toxique a afterparty s COOL DJs.

Už od čtyř hodin odpoledne si budete moct zahrát na různých typech herních konzolí nebo vyzkoušet jízdu na simulátoru Formule 1 Red Bull Gaming Unit. Změřit síly můžete i s profesionálním hráčem a mistrem světa v závodní hře TrackMania Hakki juniorem. Tři hráči, kteří budou mít lepší čas než Hakki, nebo alespoň hodně podobný, získají skvělé ceny od RedBullu.

Můžete se utkat se skutečnými soupeři na pódiu při soutěžích inspirovaných pořady Prima COOL Pekelná výzva či Těžká dřina a získat hodnotné ceny.

Vstupenky na COOL DAY nelze kopit na místě. Kupujte je už teď za 100,- Kč na ticktestream.cz – kapacita je omezená!

Adrenalinovou podívanou předvede i mistr světa v bike trialu Petr Kraus, který na svém horském kole přeskočí vše, co mu přijde do cesty.

Ti z vás, které soutěže a hry moc neberou, si najdou v La Fabrice jinou zábavu. VŠECHNY VSTUPENKY BUDOU SLOSOVÁNY. V osudí budou snowboardy, vychytaná sluchátka, zásoba chipsů na hodně velkou party, vstupenky do kina a další ceny.

Můžou se třeba vyfotit s různými postavymi z našich seriálů, otestovat sílu vůle na speciálním přístroji MindBall fungujícím na principu EEG biofeedback nebo si nechat ozdobit tělo originálním tetováním od našich krásných hostesek.

Uvidíte také retrospektivní film o Prima COOL s názvem COOL TRAIN, který odhalí zákulisí naší televize nebo připomene nejlepší znělky.

5. narozeniny Prima COOL - plakátek 2
5. narozeniny Prima COOL - plakátek 2
Prima COOL

Večer to pořádně rozpálí tanečnice pole dance Eliška Svobodová a Yayu Lopatio, lektorky studia Firefly a členky skupiny FireflyCrew.

Zahraje i kapela Toxique s extravagantní Klárou Vytiskovou, unikátní perforformance Jäger vibes – tedy DJ Nobodylisten s živým bubeníkem Rae Montanou a nakonec vás zaručeně roztančí DJ Bigles se svým jedinečným setem a videoprojekcí.

Dobře zásobené bary jsou samozřejmostí.

COOL DAY - pouták se sponzory

Generální partner:

Chio Xtreme ChilliChio Xtreme VinegarChio Xtreme Wasabi

Hlavní partneři:

COOL DAY hlavní partneři  Foto: Prima COOL

Partneři:

COOL DAY partneři  Foto: Prima COOL

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama