Prima COOL DJ's každý den na Hip Hop Kempu

Ani na největším českém hip hopovém festivalu nebude chybět od 16. do 18.8. Prima COOL stan se všemi atrakcemi a DJ's. Kreativní fanoušci navíc stan pomalují graffiti.
Hip Hop Kemp 2012

Každý den otevíráme ve 14.00, po celý den bude otevřený bar s drinky včetně speciálního nápoje SEMTEX COOL, zadarmo k dispozici airbrush tetování, fotbálky, pohodlné sedačky wegett a další vychytávky.

 

V pátek 17.8. a v sobotu 18.8. od 14.00 každou hodinu krapet nechuťácký soutěže s Romanem Buťou a Těžkou dřinou.

 

Denně ve 20.00 graffiti battle, který vyvrcholí velkým graffiti jamem 18.8., kdy se pomocí graffiti rozloučíme s Prima COOL stanem ve stávající podobě :)

 

Každý večer od 20.00 do 3.00 hod. se v Prima COOL stanu vystřídají: Hiffi&Jacob, Sarco=M, Basstien, BassBeast, MC Jacob a Ed Bass.

 
Pokud budete na Hip Hop Kempu, přijďte se do Prima COOL stanu podívat!

 

Související články:

Prima COOL opět na letních festivalech!

Festival United Islands České spořitelny bude mít nabito!

Rock for People se blíží! COOL tam bude taky

Foo Fighters přijedou v srpnu do Prahy

Na AniFestu 2012 budou i COOL znělky

Stáhněte si zadax nové album Letů Mimo

Stáhněte si soundtrack od Vypsané fiXy a zaplaťte, kolik chcete

Chemical Brothers posílají do kin fil Don't Think

 


Největší událost letošní Hip Hop scény se blíží! Mos Def, Dilated Peoples, Madlib & Freddie Dibbs, Danny Brown, Majk Spirit & H16, PSH a desítky dalších můžete vidět 16.-18. 8. 2012 v Hradci Králové na festivalu Hip Hop Kemp 2012.

Soutěž skončila a tady jsou výherci: Kristýna Nosková, Lukáš Novotný a Pavel Vejvoda.

 

Přijďte i vy ostatní na hip hop událost roku. Nebude na ní chybět ani náš Prima COOL stan, před nímž vás čekají  trochu nechuťácký soutěže á la Těžká dřina s Romčou, moderátorem pořadu, a taky noční bouřlivácký dance party! … A pozor každý večer máme pro vás na tomhle festivalu jednu destrukčně kreativní lahůdku – stačí se vyladit na správnou kreativní hladinu, povzbudit malířské a kreslířské ambice a nebát se projevit svůj talent.

 

Anketa

Na jaký hudební festival se letos chystáš?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama