Prima COOL opět na letních festivalech!

Naše televize jede i letos v létě za vámi. Na letních hudebních fesťácích se můžete potkat s moderátorem Těžký dřiny Romanem Buťou a v našem stanu se bobavvit i dostat originální věci s logem Prima COOL.
Prima COOL stan 2012 - Obrázek 5

Klimatizovaný Prima COOL stan letos bude na těchto festivalech:

 

21.-23.06. United Islands, Praha.
03.-06.07. Rock For People, Hradec Králové
16.-18.08. Hip Hop Kemp, Hradec Králové

 
Podporujeme ale i další akce, například sci-fi a fantasy Festival Fantazie 29.6.-8.7. v Chotěboři anebo ska-punkový festival Mighty Sounds 13.-15.7. v Táboře.

 

Co ve stanu bude?

 

V zeleném stanu s bílým logem Prima COOL si budete moct odpočinout na stylových sedacích pytlích wegett a sledovat na plazmových obrazovkách nápadité jingly, spoty a reportáže z naší nabídky.

Pro osvěžení bude připraven koktejl bar s barmany, kteří umějí nejen namíchat skvělý nápoj, ale i okouzlit svou promyšlenou barovou show. Kdo si bude chtít svlažit rty speciálním Cool drinkem, i na toho je pamatováno. Neodmyslitelná zelená barva nápoje je zaručena na všech festivalech, kde se Prima COOL se stanem objeví.
Na Hip Hop Kempu bude navíc umocněna novým energetickým nápojem SEMTEX COOL.

 

Fotbálek a DJ's

 

Klasickou odpočinkovou zónu obohatí nevšední možnost nechat si od odborníků „potetovat“ tělo technikou airbrush. K malování na kůži budou k dispozici šablony v podobě hravých variant loga Prima COOL. Ve stanu bude k dispozici i stolní fotbálek.

Večer se stan promění v malou klubovou scénu, kterou roztančí například DJ Bastien (Bass Beast Crew), DJ Sarco=M=, Dj Rich, Dj Herby Boy a DJ HIFFI & MC Jacob z kapely Skyline.

 

Přijede i Romča

 

Na festivalech se v rámci odpoledne s pořadem Těžká dřina odehraje setkání s moderátorem Romanem Buťou. Návštěvníci dostanou šanci vyzkoušet si na vlastní kůži některé z jeho náročných prací a popovídat si s ním tváří v tvář. První setkání s Těžkou dřinou proběhne tuto sobotu na festivalu United Islands na Střeleckém ostrově u stanu Prima COOL (hned za hlavním pódiem) od 15 hod.

V zeleném Prima COOL stanu také seženete zadarmo nebo mírný obnos i naše upomínkové předměty.
K oblíbeným odznakům a samolepkám a sirkám přibyl nově také Prima COOL ručník (který jinak seženete i v našem eshopu) a unikátní stylová obuv - žabky v provedení Prima COOL a Prima LOVE. Vše upravené právě a jen pro prezentaci TV Prima COOL na letních hudebních festivalech.

Přijďte se podívat něco si odnést! Když ne samolepu ani obrázek na kůži, tak alespoň zážitek ;-)

 

 

Související články:

Festival United Islands České spořitelny bude mít nabito!

Rock for People se blíží! COOL tam bude taky

Foo Fighters přijedou v srpnu do Prahy

Na AniFestu 2012 budou i COOL znělky

Stáhněte si zadax nové album Letů Mimo

Stáhněte si soundtrack od Vypsané fiXy a zaplaťte, kolik chcete

Chemical Brothers posílají do kin fil Don't Think

 


Anketa

Na jaký hudební festival se letos chystáš?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama