Prima COOL oslavila 6. narozeniny

Ve středu 1. dubna oslavila Prima COOL se svými diváky své šesté narozeniny pořádnou oslavou, nazvanou COOL Day, která proběhla ve zcela zaplněné pražské La Fabrice. Na fanoušky a diváky COOLu čekal maraton premiérových dílů Simpsonových, koncert rappera Ektora a spousta další zábavy.
O dort byla solidní rvačka...
O dort byla solidní rvačka...
archiv Prima COOL

Narozeninovou oslavou provázela zpěvačka a moderátorka COOLspectorka Klára Vytisková. „COOL je pro lidi mladé duchem. Přeji tedy COOLu, aby jeho diváci ´duševně´ nezestárli a zachovali mu přízeň i v sedmém roce vysílání,“ řekl marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha při krájení zeleného dortu.

Jedním z největších lákadel pro COOLáky byla exkluzivní projekce prvních třech premiérových dílů z 26. řady Simpsonových, které mohli zhlédnout jako první v republice a navíc na velkém plátně. Žlutá rodinka bodovala epizodami Šáša na odpis, Na jedné lodi a Mama sendvič.

Obrovský zájem zaznamenali i YouTubeři z pořadu Hrajeme s Alim – Stejk, Naprosto retardovaný, Jmenuju se Martin, Erem Movie, Verča či MenT, který září na You.bo. Ačkoliv slavil COOL, dárky dostávali jeho diváci, a to v rámci mnoha soutěží o ceny od Simpsonových či z Top Gearu, jež završila tombola s hlavní cenou v podobě snowboardu NITRO CINEMA COOL, který byl vyroben v limitované edici 100 ks přímo pro COOL. Na parketu fanoušky Primy COOL dostala do varu nejen taneční skupina Pentifull, ale i DJ Bigles a DJ Poeta, moderátor radia SPIN.

V eSuba RedBull Zone se fanoušci gamingu mohli utkat se soupeři a stát se Ultimátním hráčem COOL Day. Navíc měli jedinečnou možnost pobavit se s předními českými profesionály z týmu eSuba o hrách League of Legends, Counter Strike, FIFA, Hearthstone, TrackMania a otestovat své dovednosti proti těm nejlepším z nejlepších. Na Red Bull simulátorech navíc po celý večer probíhaly závody o zajímavé ceny.

Vyvrcholením večera byl koncert rappera Ektora, který představil tracky nejen z nového úspěšného alba Detektor.

Na oslavu zavítaly i známé tváře, jako například hlas Primy COOL Honza Dolanský, moderátoři Re-play Mikuláš Tuček a Bětka Trojanová, zpěvačka Tonya Graves, herci Zdeněk Piškula, Marek Zeman, herečka Gábina Heclová, fotograf Tomáš Třeštík nebo Petr Jákl, s nímž Prima COOL koprodukovala jeho úspěšný thriller Ghoul.

VIP - COOL Day - 6. narozeniny Primy COOL

V rámci oslav byl vyhlášen i první ročník ankety o nejlepší skiareál bestCOOLpark, jehož vítězem se stal Skiareál Klínovec. Na druhém místě se umístil Skiareál Špindlerův Mlýn a třetí místo získal Snowbitch.cz C(SNOWPARK)L Vítkovice. Partnery 6. narozenin Prima COOL byly CineStar Club, AGIP, Invelt – distributor vozů BMW, rádio SPIN a You.bo.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama