Prima COOL slaví již 6. narozeniny!

Přijďte 1. dubna na COOL Day! Pobavíte se a ještě vyhrajete skvělé ceny!
COOL slaví!
COOL slaví!
archiv Prima COOL

Prima COOL oslaví 1. dubna své 6. narozeniny a jako v loňském roce připravila pro své diváky spoustu dárků. Ve vysílání se můžete těšit na maraton Simpsonových s prvními šesti premiérovými díly z 26. řady. Druhou velkou událostí je potom narozeninová oslava COOL Day, která již podruhé proběhne v industriálních prostorách pražské La Fabriky.

V televizi naváže na přehlídku žlutého humoru oblíbený sitcom Teorie velkého třesku, v němž Sheldona a jeho partu opět čekají nevšední problémy. A aby toho nebylo málo, programovou část oslavy zakončí skvělá akční komedie Kick Ass!

To narozeninová jízda v La Fabrice začíná ve středu 1. dubna už v 17 hodin. A i na ní se rozhodně máte na co těšit. Její návštěvníci uvidí jako první v republice tři rozjezdové díly 26. řady Simpsonů, samozřejmě s nezaměnitelným dabingem pánů Lábuse, Dejdara a Zavřela v rolích Marge, Barta a Homera Simpsonových. „Simpsonovi jsou pro fanoušky COOLu doslova modlou, což se ukázalo i na sledovanosti maratonu Simpsonových na Nový rok. Rozhodli jsme se proto, že našim věrným divákům naservírujeme tuhle COOL zábavu i v rámci narozenin COOLu a věříme, že si osobitou oslavu plnou unikátní zábavy užijí jako loni,“ uvedl marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha.

A co nějaký ten hudební program? Není problém! V Music&Contest Zone vystoupí hiphopová taneční skupina Pentifull, která se pyšní výběrem top českých tanečníků, vítězů mnoha soutěží u nás i v zahraničí. O hudební show se pak postará rapper Ektor, který představí i tracky ze svého nejnovějšího alba Detektor.

Nebude chybět ani Gaming&Video Zone, která potěší fanoušky gamingu a videostreamingu. Ti budou moci změřit své síly jak s virtuálními protivníky na různých typech herních konzolí, tak se skutečnými soupeři. V této zóně se totiž bude pohybovat nejen známý youtuber MenT, speciální host zábavného portálu You.bo, ale také někteří jeho "kolegové" z pořadu Hrajeme s Alim, jehož streaming můžete sledovat každou sobotu po odvysílání pořadu také na You.bo.

Ačkoliv narozeniny slaví COOL, dárky budou pochopitelně dostávat i jeho diváci – milovníci počítačových her si totiž budou moci zasoutěžit o skvělé ceny. COOL Dayem přitom bude provázet Klára Vytisková, která na přání diváků COOLu na loňských oslavách vystupovala se svou kapelou Toxique a kterou si fanoušci oblíbili i coby u festivalovou průvodkyni pořadu COOLspektor. Jak se těší na letošní moderování? „Loni jsme si s Toxique užili COOL Day na pódiu maximálně. A je mi jasný, že letos to bude taky jízda!“

Vstupenky na COOL Day lze zakoupit za 199 Kč v síti Ticketpro.

Hlavními partnery akce jsou AGIP, CineStar Club a mediálním partnerem je rádio SPIN.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama