PRVNÍ FOTKA z natáčení následovníka TOP GEARu ukazuje fakt super káry. Jen se pokochejte!

Jeremy Clarkson se pochlubil první fotkou z nové motoshow, kterou natáčí se svým hvězdným týmem pro Amazon Prime.
Trojka z pořadu Top Gear bude nově řádit na Amazon Prime
Trojka z pořadu Top Gear bude nově řádit na Amazon Prime

"S malým štábem začínáme natáčet nový motoristický pořad pro Amazon Prime," popsal Jeremy Clarkson ve tweetu první fotku z následovníka Top Gearu.  Prokázal tak svůj typický smysl pro ironii, protože fotka je pořádně zalidněná. V popředí stojí známá trojka James May, Jeremy Clarkson a Richard Hammond a za nimi to začíná být pro automobilového fandu opravdu zajímavé. Celkem bezpečně totiž rozezná zbožňované sporťáky - Ferrari LaFerrari, McLaren P1 a Porsche 918 Spyder.

V prvním díle se tak můžeme tešit na souboj titánů, na který se Clarkson a spol. už delší dobu chystali. Nakonec ho však neuvidíme pod hlavičkou Top Gearu, ale až v nové show, která však stále nemá název. Jako první si ji užijí předplatitelé videoslužby Amazon Prime. 

Clarksonův tweet z natáčení Foto:

Fanoušci hned po zveřejnění začali spekulovat, kde je fotka pořízena. První padl německý legendární Nürburgring, ale pak se většina shodla, že jde s největší pravděpodobností o menší závodní okruh Autódromo Internacional Algarve v Porgugalsku. Tomu by odpovídala i fotka východu slunce nad palmovníky, kterou Clarkson tweetoval několik dní předtím.

Co myslíte, dokáže nový pořad ještě trumfnout původní Top Gear? 

Trojka z pořadu Top Gear bude nově řádit na Amazon Prime

Clarkson a spol. stáli Amazon opravdu pekelné peníze. Podle jeho šéfa za to ale stojí. Co myslíte?

Top Gear

7 věcí, které víme o pokračování Top Gearu


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama