Rambo měl sundat Islámský stát, ale pak se zalekl. Na koho teda v novém filmu vlítne?

Situace na Blízkém východě mohla být vyřešená, stačilo tam vypustit naštvaného Ramba. Jenže jemu se tam nechce.
John Rambo - nebyl čas se ptát, kdo je kdo!
John Rambo - nebyl čas se ptát, kdo je kdo!

Před pár dny prosákla do světových médií skvělá zpráva – chystá se další Rambo! A svalnatec si to zamíří do válečné zóny, kterou ovládá IS neboli Islámský stát. Stallone prý dokonce vyslal do Sýrie a Iráku průzkumný předvoj, aby snímek působil co nejrealističtěji (haha!). Dokonce se prý uvažovalo, že by si ve filmu zahráli skuteční bojovníci IS, což teda působilo trochu prapodivně, vzhledem k tomu, že by je měl Rambo kosit po desítkách rotačním kulometem. Celé to ale nakonec bude trochu jinak.

Sylvester Stallone stále plánuje návrat do své nejdrsnější role. Snímek se má jmenovat Rambo: The Last Blood a podle všeho by měl Sly kromě hlavní role zaujmout pozici režiséra i scenáristy, podobně jako v zatím posledním čtvrtém Rambovi. Jenže z plánu vlítnout na mudžáhedíny je nakonec boj proti mexickému drogovému kartelu. Zdá se, že radikálních islamistů se zalekla i smrtící mašina značky John Rambo.

Celé nám to ale dává větší smysl, jelikož na konci čtyřky se Rambo vracel domů, takže by se dal čekat spíše komornější příběh ve stylu prvního dílu (First Blood), kde si Sly v amerických hvozdech poněkud krvavě léčil své vietnamská traumata.

Co myslíte, bude lepší, když zlikviduje drogový byznys, nebo měl radši kosit džihádisty?

Rocky Balboa (2006)

Turisté vyběhli schody, které proslavil Rocky. U cíle je čekalo překvapení. Musíte vidět!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama