Re-Play připravil speciál o GTA

Datum vydání pátého dílu Grand Theft Auto pro PC se blíží, a tak Re-Play připravil speciál, kde se bude do detailu rozebírat celá série.
V 17.20 jdeme na to!
V 17.20 jdeme na to!
archiv Prima COOL

Grand Theft Auto je nejvíce opěvovaná i nenáviděná herní série v historii, a tak se jí Re-Play rozhodl pořádně podívat na zoubek. Ve speciálním díle se můžete dozvědět, jak vlastně vznikl původní nápad na první díl, kdo za ním stojí i s jakými problémy se při vývoji jednotlivých her celá série potýkala.

Kromě toho se také můžete dozvědět, jakéže vlastně kontroverze tuhle sérii provázely. Ať už šlo o zabíjení prostitutek nebo třeba legendární mód Hot Coffee – o GTA se zkrátka mluvilo a mluvit nepřestane.

V sobotní epizodě pak nebude chybět ani přehled těch nejlepších módů v rámci celé série. A dále se Re-Play samozřejmě podívá i na ty nejvypečenější skryté vtípečky a legrácky poschovávané napříč všemi hrami.

Závěrem se diváci mohou dočkat také sestřihu, jak to vypadá, když se grafika poblázní – tedy ty nejujetější grafické glitche a bugy, které GTA rozhodně nechybí.

Nezapomeňte se proto v sobotu v 17.20 dívat na Re-Play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama