Re-Play slaví dva roky vysílání na Prima COOL

Právě dnes je to už dva roky, co počítačový magazín Re-Play jede u nás na Prima COOL. Speciální pořad o počítačových hrách a konzolích už překročil 100. vydání a získává si stále více fanoušků nejen mezi diváky, ale i na facebooku.
Re-play logo nove

Re-Play se poprvé na Prima COOL vysílal 5. 2. 2011. Od té doby se s moderátory Alžbětou Trojanovou a Mikolášem Tučkem a novinkami kolem počítačových her a konzolí můžete setkávat každou sobotu „po o“.

 

Mikuláš a Alžběta vás díky Re-play vzali i na největší herní veletrh E3 – Electronic Entertainment Expo v Los Angeles a od podzimu 2012 se pořad natáčí v originálním studiu NODE5, speciálně uzpůsobeném pro Re-Play.

 

Vyhrajte herní konzoli SONY PS3 a VIP vstup na mejdan!

 

Stále častěji se můžete setkávat i s VIP osobnostmi, které zkouší na herním simulátoru třeba rychlou jízdu v autě, nebo hraní na hudební nástroje. Postupně tak vzniká žebříček nejšikovnějších celebrit. Tuto sobotu (9. 2. od 13.50 hod.) bude hostem Re-Playe režisér Jakub Kohák a o dalším víkendu bavič a moderátor Zdeněk Izer.

 

Sledovanost pořadu

Zatímco v prvním roce vysílání Re-Play průměrně sledovalo 51 000 diváků starších 15. let, v roce 2012 už to bylo průměrně 54 000 lidí. Od počátku roku 2013 si zatím nenechalo Re-play ujít průměrně 81 000 diváků.

Největší sledovanost mělo Re-Play 15. 12. 2012, kdy si jej nenechalo ujít 103 000 diváků (share 5,60 %).

 

Re-Play nejvíce sledují muži ve věku 15 až 24 let. Průměrný share za celé vysílání u této skupiny činil 21,25 %, což je pětina z diváků u televizních obrazovek. V

 

K úspěchům Re-Playe patří také jeho obliba na Facebooku, kde každým dnem k nedávnému kulatému počtu 91 000 přibývají další a další fanoušci. Nejaktuálnější dění v herním světě můžete sledovat i na stránkách pořadu www.re-play.cz.

 

Moderátoři

Pro mladé průvodce magazínem je již dlouho herní oblast takřka domácím prostředím. Mikoláše Tučka mohli diváci vídat v televizních pořadech, které se herní tematice věnovaly již dříve: Game Page nebo SCORE Live a FRAG Live. Několik let byl šéfredaktorem legendárního časopisu o PC hrách SCORE.

 

I Alžběta Trojanová, která je stejně jako Mikoláš hráčkou srdcem i duší, působila jako šéfredaktorka titulu, který je už svým názvem jednoznačně spojen s hráčskou vášní, a to serveru Hratelně.cz.

 

Produkční tým pořadu Re-Play vede Vojtěch Novák (Studio TRIPSI), který šest let pracoval jako grafik a designér na celosvětově úspěšné hře Operation Flashpoint. Pro časopis SCORE vyráběl dva roky herní pořad SCORE Live, který vycházel jako příloha periodika na DVD. Televiznímu magazínu Re-Play se věnuje od jeho prvního uvedení na české televizní obrazovky. Aktuálně zajišťuje pro Prima COOL kompletní produkci.

 

Tým doplňují Jan Modrák v roli odborného poradce, jenž bude zván především k rozborům závažnějších a odborných témat herního průmyslu, a také Viktor Bocan, designér hry Operace Flashpoint, Mafia 2 i jiných českých her, a navíc redaktor časopisu SCORE.

 

Foto: Patrik Klema

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama