Re-Play v novém čase recenzuje Bloodborne!

V novém čase v sobotu v podvečer bude Re-Play objevovat nejlepší herní vtípky, ale také odhalovat krvavá zákoutí nejnovější pecky Bloodborne.
V sobotu dojde na easter eggy. Hlavně na ty herní!
V sobotu dojde na easter eggy. Hlavně na ty herní!
archiv Prima COOL

Na Bílou sobotu začíná Re-Play s novým vysílacím časem od 17:20. Ve velikonočně laděném díle se Mikoláš s Bětkou podívají detailně na ty nejlepší herní easter eggy. Co to znamená? V překladu velikonoční vejce, ale ve hrách také všechny ty vtípečky, poschovávané srandy, ale i speciální zbraně, na které můžete narazit. V seznamu těch nejlepších se dozvíte i návod, jak takový easter egg objevit.

Samozřejmě nebudou chybět ani recenze. Nově vyšlý nástupce Dark Souls, hra Bloodborne, masakruje hráče ve velkém a Re-Play se tak podívá, jestli Hidetaka Miyazaki dostál svým slibům a naservíroval další hit pro otrlé.

Brutální je pak i pokračování Hotline Miami, které je delší, otevřenější a plné nových postav. Aby té krve ovšem nebylo příliš, Re-Play zvolní u recenzí nových epizod her Life is Strange, kde hráči okusí roli středoškolačky, a Tales from the Borderlands, kde pokračuje hledání po tzv. Gortys projektu.

Takže nezapomeňte, tuhle sobotu koukáte v novém čase 17:20 na Re-Play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama