Re-Play vás vezme do viktoriánského Londýna

Asasín a jeho Syndikát je tady!
Re-Play běží každou sobotu v 17.20!
Ubisoft

Sobotní díl Re-Playe je jako vždycky nabitý spoustou informací! Dneska v 17:20 se tak můžete podívat na recenzi nejnovějšího Assassin's Creed: Syndicate - dopadlo to lépe než průšvih s Unity, nebo se historie z loňského roku opakuje?

Kromě toho se také můžete přiučit! Re-Play se totiž detailně podíval na samotnou viktoriánskou dobu a přináší tak sbírku těch nejzajímavějších informací. Věděli jste například, že bylo běžné nechat si v téhle době udělat zubní náhradu ze zubů mrtvých zločinců?

Krom toho také nebude chybět recenze na Tales from the Borderlands, kterým konečně vyšel poslední díl a mohlo tak padnout finální skóre pro tuhle epizodickou taškařici.

Dále se můžete mrknout na ohlédnutí za remasterovanou kolekci her Uncharted v rámci Nathan Drake Collection. Vyplatí se pro někoho, kdo už předchozí díly hrál? A nebo je to jen další způsob, jak vytáhnout peníze z fanoušků?

Závěrem pak Re-Play připravil i recenzi na nový datadisk k Civilization Beyond Earth s podtitulem Rising Tide. Ten nás zavede do doby, kdy oceány zvedly svojí hladinu a města tak vznikají na vodní ploše.

Nezapomeňte tak sledovat Re-Play dnes v 17:20! Bude to našlapaný díl!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama