Re-Play vyrazil do Bostonu, aby zjistil víc o jedné z nejočekávanějších videoher

Na Fallout 4 řada fanoušků čekala jak na smilování boží. Letos jsme se konečně dočkali! Po dlouhých 7 letech se Bethesda znova vrací do nukleární pustiny a Re-Play u toho nesměl chybět.
Re-Play běží každou sobotu v 17.20.
Re-Play běží každou sobotu v 17.20.
archiv Prima COOL

Nejnovější díl slavné post-apokalyptické série Fallout se bude odehrávat ve městě Boston, a tak se Re-Play rozhodl tohle město prozkoumat blíž. V sobotním díle se tak můžete podívat na skutečná místa, na která později narazíte ve hře - ať už jde o loď USS Constitution, radniční budovu Massachusetts State House nebo slavný baseballový stadion Fenway Park.

Kromě toho si můžete připomenout všechny důležité informace ohledně chystaného čtvrtého dílu - ať už jde o náznaky hlavního příběhu, zásadní změny v hratelnosti nebo třeba novinky kolem zatraceně lákavě vypadající speciální edice.

Pro fanoušky série pak pořad nabídne zajímavý příběh vývoje všech předchozích dílu (i s dramatickou soudní pří, která sérii provázela).

Fallout ovšem neznamená jen promakané RPG s otevřeným světem. Je to také vtipná hra s řadou nejrůznějších skrytých vtípků a tzv. easter eggů. V sobotu se tak dočkáte výběrem těch nejlepších - napříč celou sérií.

Pro milovníky mobilních her pak Mikoláš připravil recenzi i na nově vydanou aplikaci Fallout Shelter, která za jediný týden dokázala pokořit i giganta jako je Candy Crush Saga.

Nezapomeňte tak v sobotu v 17:20 zapnout televizi - bude to našlapané!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama