Rozkryjte s námi Konspirační teorie!

Skutečně probíhá globální oteplování? Jak proběhla vražda amerického prezidenta J. F. Kennedyho? A může se někdo zmocnit veškeré pitné vody v Americe? Tyhle i další otázky vám zodpoví každou neděli před polednem seriál Konspirační teorie.
Konspirační teorie - Obrázek 1

S dokumentárním seriálem Konspirační teorie jste se na COOLu seznámili už v roce 2012. 11. září jsme vysílali epizodu s názvem „Pravda o 11. září“ a 21.prosince jste mohli vidět díl s názvem "Apokalypsa2012“.

 

A teď se každou neděli v 11.20 dozvíte ještě víc. Bývalý americký guvernér Jesse Ventura a jeho tým prověří další nejděsivější a nejtajemnější konspirační teorie, které se kdy rozšířily.

 

Na kloub se bude snažit přijít například zavraždění J. F. Kennedyho, Oblasti 51, nebo globálnímu oteplování. Zapátrá také po tom, jak je možné se zmocnit veškeré pitné vody v USA. Aby se o techto fenoménech dozvěděl co nejvíce, studuje důkazy, konzultuje své poznatky s experty a vyslýchá svědky.

Přehrajte si vtipné upoutávky na ApoCOOLypsu ZDE

 

Jesse Ventura tvrdí, že je jeho životním cílem dokázat, že je v těchto teoriích mnohem více pravdy, než si myslíme. Proto zkoumá i to, jak daleko vláda Spojených států zašla v možnostech špiclování občanů pod záminkou ochrany národní bezpečnosti. Jindy vyšetřuje, jestli CIA neobnovila projekt proměny obyčejných lidí v supervojáky za pomoci hypnózy, experimentálních drog a mučení. Také se setká s opravdovým mandžuským kandidátem a nebojí se ani infiltrovat do konference Bilderberg Group; navštíví tajné výroční setkání, kde by mělo pár vybraných elitářů vymýšlet plány na ovládnutí světa.

 

Další informace o seriálu se dozvíte TADY

 

Série začne tuto neděli dílem s názvem HAARP o přísně tajném projektu vlády USA, který může zničit svět.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama