S novou řadou Kdo přežije přijedou piráti!

Kultovní série z roku 2003 nám přinesla jednoho z nejbestiálnějších padouchů. Sledujte ho každý všední v 19:20 na Prima COOL.
Kdo z nich zvítězí?
Kdo z nich zvítězí?
archiv Prima COOL

Pirátství všeho druhu, to je téma 7. řady Kdo přežije, kterou budete moci sledovat od pondělí v pravidelném čase v 19:20 na Prima COOL.

Celá série se totiž odehrává na Perlových ostrovech kousek od Panamy a dvojice původních kmenů byla pojmenována dle dvojice slavných korzárů, Sira Francise Drakea a Henryho Morgana.

Kultovnost řady však nejlépe potvrdí skutečnost, že v ní poprvé zvítězila nejlepší hráčka Sandra Diaz-Twine, jediná ze soutěžících v historii Kdo přežije, která kdy vyhrála hned dvakrát!

Tohle jsou podle nás největší borci z Kdo přežije

Čtyři největší borci z Kdo přežije. Proč zrovna tihle?

Nejen klaďasy je ale člověk živ. Perlové ostrovy daly rovněž vzniknout i jednomu z největší záporáků série, milovaně nenáviděnému Jonu "Fairplay" Daltonovi, alias počeštěně Slušňákovi (níže spoilery).

Kdo přežije: Perlové ostrovy - upoutávka 20s

Jon si získal hněv mimo jiné za to, že svým spolusoutěžícím komplikovaně nalhal, že mu právě zemřela babička

Tradiční výmluva jako ze základní školy mu ruku v ruce s Jonyho herectvím zajistila neomezenou podporu spoluhráčů – tedy než všichni zjistili, že je celou dobu vodil za nos...

Kdo přežije: Perlové ostrovy - upoutávka 30s

Perlové ostrovy toho však nabídly daleko více. Po dobu soutěže si například vyřazení hráči mohli zkusit vybojovat návrat zpátky do hry. Všemu rovněž vydatně pomohlo krutopřísné stylizování řady do tématiky korzárů.

No a na konci samozřejmě stál i poklad v podobě milionové výhry...

Vydejte se také s Primou COOL a Kdo přežije na Perlový ostrov – každý všední den od 19:20!

Kdo přežije: Perlové ostrovy - upoutávka 15s

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama