Sedmá řada Jak jsem poznal vaši matku právě startuje!

Nejnovější řada oblíbeného seriálu je tady! Od pondělí do čtvrtka ve 21:45 uvidíte na COOLu, koho potkal Ted v roce 2012 a co na to jeho přátelé... Repríza tradičně v angličtině s titulky vždy druhý den v 15:20.
Jak jsem poznal vaši matku VII - Obrázek 1

Sedmá série začíná dalším pohledem do budoucnosti, kdy Ted pomáhá Barneymu s přípravou na svatbu s doposud neznámou nevěstou. Navíc má právě na téhle svatbě Ted konečně poznat matku svých dětí. 

 

V přítomnosti dostane Marshall práci u právnické firmy specializované na životní prostředí a Lilyino těhotenství pokročí. Nejdřív nechtějí vědět, jestli čekají chlapečka nebo holčičku, ale při zařizování dětského pokoje začnou být zvědaví.

 

Více o seriálu a hlavních postavách se dozvíte ZDE.

 

Ted se snaží obnovit vztahy s bývalou přítelkyní Victorií, kterou podváděl, a Barney dokazuje Noře, že dokáže být dobrým partnerem. Robin zjistí, že k Barneymu pořád ještě chová nějaké city. Soud jí ale přikázal chodit na terapii, kde se dá dohromady s terapeutem Kevinem (Kal Penn ze seriálu Dr. House). Jenže zápletka s Barneym zjevně není zapomenutá, a když s ním Robin stráví vášnivou noc, zamotá to jejich ostatní vztahy. Barney se dočká životního šoku – možná je částečně Kanaďan.

 

Jak vše dopadne, uvidíte v pemiérových dílech Jak jsem poznal vaši matku od pondělí do čtvrtka ve 21:45 na COOLu (repríza v angličtině s českými titulky vždy druhý den v 15:20).

 

A mimochodem...

 

Seriál vyhrál ve známé americké anketě popularity časopisu People letos cenu za nejlepší komedii a Neil Patrick Harris (Barney) získal cenu pro nejlepšího komediálního herce. 

Natočení jedné epizody obvykle trvá tři dny. Filmuje se v Los Angeles ve studiu 22. Smích se dodává tak, že sestříhanou epizodu pustí živému publiku a jeho reakce se zaznamenají. 

 

Je potvrzeno natáčení osmé série. 

 

Související články:

 

Červencové premiéry na COOLu

Červnová nadílka na COOLu


Anketa

Kterou postavu z HIMYM máte nejradši?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama