SENZACE! Česká herní pecka MAFIA se vrátí ve třetím díle

Mafia, Operace Flashpoint, Hidden and Dangerous... Kdepak, čeští herní vývojáři prostě umí.
Mafia 2 - Vito Scaletta
Mafia 2 - Vito Scaletta

A vypadá to, že ani není všem dnům konec. Podle všeho se totiž chystá třetí díl celosvětově populární série Mafia. Třikrát hurá!

Máloco zatřáslo herní scénou v posledních dnech tolik jako zřejmý náznak toho, že se snad skutečně chystá třetí díl Mafie – jediné starosvětské mafiánské zábavy, za jejíž provozování vám u soudu nevystrojí expres na Mírov. Samotní vývojáři zatím nic oficiálně nepotvrdili, ale důkazy hovoří jasně.

Mafia III fanart Foto:
Mafia 3 fanart

Začátkem tohohle léta si totiž registrovali pětici internetových domén s výmluvnými názvy jako Mafia, Mafia-thegame apod. Tohle samozřejmě nemůže být náhoda. Panuje však všeobecná shoda, že se nejedná ani o případnou obranu vývojářů proti parazitování na pověsti jejich hry, třetí Mafia by měla být skutečně na cestě!

Otázkou je, kdy nás Mafia 3 dostihne. Vzhledem k tomu, že k oficiálnímu veřejnému představení hry zatím nedošlo, si asi budeme muset ještě chvilku počkat. Letošní rok je tak samozřejmě jasně mimo hru, příští je nepravděpodobný, ale v roce 2017 bychom se snad měli dočkat již na tuty. Tedy, snad!

Mafia 2 Foto:
Mafia 2

Co vy, kolik jste strávili času v kůži Tommyho Angela a Vita Scaletty? A tipnete si, v kterých letech se bude trojka odehrávat?

Duke Nukem je pán!

8 nejvíc cool hrdinů videoherních stříleček

Ondřej Najman
eSuba.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama