Seriál Nultá hodina odhalí obrovskou konspiraci!

Premiérová třetí řada lovce Grimma nám skončila, nemusíte však zoufat – od tohoto pondělí po 12 dalších týdnů budete moct nakoukávat nový mysteriózní americký seriál Nultá hodina!
Hlavní hrdinové seriálu Nultá hodina
Hlavní hrdinové seriálu Nultá hodina
archiv Prima COOL

V Nulté hodině se novinář Hank Galliston (Anthony Edwards) dostane na stopu gigantické mezinárodní konspirace poté, co za tajemných okolností zmizí jeho manželka Laila (Jacinda Barrett).

Jediným, co po ní zbude, jsou starožitné hodiny, uvnitř nich se skrývá mapa odkazující k místu, které by ani nemělo existovat...

Inspirační zdroj seriálu? Především Šifra mistra Leonarda. Stejně jako v ní se bude Nultá hodina hnípat v Bibli, křesťanských sektách i pradávných kódech – to celé s cílem dramaticky proměnit osud lidstva.

A jenom náš hlavní hrdina se svými přáteli tomu všemu může přijít na kloub...

Nultá hodina vznikla jako společný projekt scenáristy a producenta Paula Scheuringa, odpovědného mj. za Útěk z vězení, a Lorenza di Bonaventury, který se mimo jiné podepsal pod filmové Transformery.

Bez zakladatele moderního seriálového mystery, totiž Ztracených, by však Nultá hodina rovněž vznikala jenom obtížně.

Nultá hodina (1) - upoutávka 30s

Vedle Anthonyho Edwardse (doktor Mark Green ze seriálu Pohotovost) a Jacindy Barrett (nový Poseidon, Poslední polibek, Škola svádění) v Nulté hodině poznáte i tváře záporáka Michaela Nyqvista (původní Muži, kteří nenávidí ženy) či Scotta Michaela Fostera (Greek, Californication).

Domácí pak jistě ocení i výskyt Jana Třísky jako tajemného hodináře...

Kdo se chce ponořit do světa konspirací, únosů a ztracených klonů Ježíše Krista, bude mít příležitost na Prima COOL už od tohoto pondělí od 20:15!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama