Šestnáctý díl Hrajeme s Alim: Sexy Misska ve 3D!

Misskááááá!
Hrajeme s Alim běží každou sobotu v 16.45.
Hrajeme s Alim běží každou sobotu v 16.45.
archiv Prima COOL

Šestnáctý díl zábavního pořadu Hrajeme s Alim je výjimečný hned z několika důvodů. Hostem je Jitka Nováčková, Miss 2011, což znamená, že na place budou hned dvě sexbomby najednou - Jitka a Dominika Myslivcová. Chlapci z toho budou samozřejmě vyvalení, a když Jitka začne vyprávět o tom, jaké míry by měla mít modelka a proč jsou malá prsa dobrá, nikdo ani nedutal.

Nečekejte ovšem košilaté fórky a laciné sexy narážky - Jitka si vyzkouší nejnovější applikace na určení věku, včetně jedné, která vám v počítači podle vašich fotek vygeneruje o dvacet let starší 3D postavičku.

A jelikož ke krásným modelkám obvykle patří i svalnatí mládenci, což zrovna není silná stránka Aliho parťáků, pozvou si hoši YouTubové duo MadBros, Premiho a Prooxyho, kteří se nedávno zapojili do charitativní výzvy Pekáč Buchet a teď posilují jak o život. Madbrosáci jim poradí, jak na to, aby každý z nich měl na břiše pořádný pekáč, poněvadž zatím jsou jim zjevně bližší spíš buchty.

Jitka Nováčková, Dominika Myslivcová, FreakOut a MadBros - tenhle díl je zkrátka našlapaný, a to jsme se ani nedostali k tradiční náloži nejtrendovějších videí, nejtrhlejších her a nejdivnějších applikací.

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran, který svůj domov mohl najít jen na televizi Prima COOL. Premiéra šestnácté epizody bude 23. května v 16.45.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama