Sexy Asiatka vás v sobotu večer povzbudí: Skóruj!

Kdo to komu nandá? Sledujte v sobotu od 20:00 na COOLu sportovní parodii plnou zpomalených záběrů!
S touhle Asiatkou by kde kdo rád skóroval :)
S touhle Asiatkou by kde kdo rád skóroval :)
archiv Prima COOL

Taky vás vždycky štvalo, že epické sportovní filmy plné drsné muziky a zpomalených záběrů řeší jenom baseball, hokej, bojová umění, prostě jenom ty „velké sporty“?

I vy jste chtěli vidět totéž provedení, leč ve *svém* oblíbeném tělocviku – třeba v nohejbale, vybíjené nebo takovém ping-pongu? Se sobotní parodií Skóruj! budete mít šanci!

Skóruj! totiž nepokrytě vykrádá příběh Mortal Kombat a kombinuje ho právě se stolním tenisem! A výsledek je právě tak ujetý, jak si představujete...

Skóruj! - upoutávka 30s

Hlavním hrdinou Skóruj! je tradičně rozervaný sportsman s temným tajemstvím: olympijský veterán v ping-pongu Randy (Dan Fogler, znáte z Fanboys nebo jako hlas z Kung Fu Panda), který se kdysi dávno zhroutil po rodinné tragédii.

Právě on je ale jedinou šancí FBI pro infiltraci *ilegálního turnaje v ping-pongu*, který vede zlodušský boss Feng (Christopher Walken, znáte z mnoha filmů nebo klipu Weapon of Choice od Fatboy Slima)!

I v šachovém boxu je na co se koukat :)

Šest nejdivnější sportů (které opravdu existují)

A jak už to v ilegálních turnajích chodí, Randymu bude hrozit nejenom odhalení padouchy, ale i spousta drastických zákroků.

Ještěže se o něj bude moct postarat krásná Maggie Q (zlounka ze Smrtonosné pasti 4.0) ...

Skóruj! - upoutávka 15s

Vážení přátelé, ano! Konečně jsme se dočkali story, která svou praštěnost vůbec nezakrývá! Na délce bratru sta minut vypálí veškerou svou munici, naservíruje vtipy a pak ladně opustí váš mozek, zanechávajíc za sebou jenom ty hlášky, které se vám fakt líbily.

A vypálený obrázek Maggie Q.

Dejte si nerušený sobotní výmaz bránice a mozku s parodií Skóruj! na Prima COOL standardně od 20:00.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama