SEXY TROJKA: Final Fantasy má nejvíce přitažlivé hrdinky. Podívejte se!

Těžko hledat herní sérii, v které by byla tak koncentrovaná ženská přitažlivost i krása. Souhlasíte?
Yuna umí chytnou za srdíčko, co?
Yuna umí chytnou za srdíčko, co?

Nekonečná série Final Fantasy se navzdory svému názvu dočkává dalších a dalších pokračování – letos již toho s pořadovým číslem XIV, a to nepočítáme spoustu dodatků a datadisků. Na počítače se sice dostala jen část jednotlivých her této série, i tak ale není cizí snad žádnému pécéčkaři.

A cizí by vám neměly být ani nejslavnější ženské hrdinky z Final Fantasy. Jen málokde si totiž s virtuálními hrdinkami vyhrají tak jako v Japonsku. Nevěříme vám, že byste každou ze tří nejlepších holek z Final Fantasy okamžitě nepozvali na rande...

3. místo – Rem Tokimiya

ff2 Foto:

Ačkoli Rem představovala ve Final Fantasy Type-0 teprve sedmnáctiletou hrdinku, dávno už věděla, co je v životě důležité – odvaha, čest, statečnost a sexy kostým na její ideální postavě. Prostě ideální partie. Až na to, že během hry umřela.

2. místo – Éclair Farron

ff3 Foto:

Z Final Fantasy XIII si ji možná pamatujete pod pseudonymem Lightning, který se k její nespoutané povaze hodil více než cokoliv jiného. Tahle mladá kráska během hry dokonce oslavila své jednadvacáté narozeniny. Doufáme, že nás pozve i na ty následující!

1. místo - Yuna

ff4 Foto:

Yuna se objevila hned v dvou dílech Final Fantasy – v desítce a následně i v jednom z pokračování o dva roky později. Ačkoli sama k němu vybízela, Yuna tvrdě bojovala proti hříchu – a neváhala proti němu nasadit i nekompromisní obouruční palbu. Prostě ideál ženské krásy.

Na tomhle místě se dá říct už jen asi jediné – ať žijí ženské akční hrdinky!

Český cosplay Fallout

Česká cosplayerka dobývá svět! Tyhle sexy fotky z Falloutu vás nenechají v klidu

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama