Seznamte se: 5 největších videoherních drsňáků všech dob

Kdo jsou ti největší frajeři z počítačových her? Poznejte je!
Mariňák z Dooma údajně pochází z řeznické rodiny
Mariňák z Dooma údajně pochází z řeznické rodiny

Sestavili jsme pro vás žebříček dle našeho názoru pěti nejtvrdších herních hrdinů všech dob. Bez větších okolků, tady jsou:

 

1. Mariňák

V našem výčtu musíme začít u klasiky. Bezejmenný mariňák ze série Doom je jasná volba. Tenhle borec vykostil tolik zmutovaných zombíků a cacodemonů jako nikdy jiný v historii. Nejlíp mu to jde s brokovnicí, ale kamarád je i s poctivou motorovou pilou. Taky vás vždycky zajímalo, kde do ní na Marsu bere benzín? Pak vězte, že tahle pila radši funguje sama i bez něj, a to ze strachu před pohledem mariňáka.

 

2. William Joseph B. J. Blazkowicz

drsnaci 4 - wolfestein - zdroj reddit Foto:

Nejznámější lovec nácků v dějinách? Pepík Blazkowicz! Tenhle borec ze série Wolfenstein si nezadá ani s Bradem Pittem z Hanebných panchartů. Třetí říši nenávidí jako děti rýžový nákyp a nebojí se ničeho. Ze všeho nejradši má v ruce pořádný samopal.

 

3. Max Payne

drsnaci 1 - payne Foto:

Nic nenaštve víc než zabitá manželka a dcera, které jste milovali. Po takovém zážitku jste připraveni si to rozdat na život a na smrt s každým, ať už jde o mafii v New Yorku nebo drogové kartely v Brazílii. Život se s Maxem Paynem ze stejnojmenné herní série zkrátka nemazlil a ani Max Payne se nemazlí se životem. Zabíjení mafiánů prokládá notnou dávkou chlastu a prášků. Divíme se, že s takovou ještě žije!

 

4. Solid Snake

drsnaci 2 - solid snake Foto:

Exotický hrdina, který to umí jak s pořádnou katanou, tak se samopaly či high-tech zbraněmi. Nejradši má ovšem připlížit se za záda nic netušících padouchů a zakroutit jim krkem. V boji zocelený hrdina série Metal Gear Solid si místo v našem žebříčku právem zaslouží.

 

5. Dude ze hry Postal

drsnaci 5 - postal Foto:

A černý kůň nakonec. Dude ze série Postal není výjimečný vůbec v ničem. Ale zato je to asi jediný hrdina počítačových her, kterému je dovoleno močit všude kolem sebe. A to z něj v našich očích činí borce par excellence.

 

Nesouhlasíte? Dejte nám vědět v komentářích!

Stanislav Mikeš
www.esuba.eu

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama