Sherlock se podívá do minulosti. Víme, co ho čeká!

Před čtvrtou sezonou Sherlocka dostaneme malý dáreček...
Sherlockovská klasika v novém hávu.
Sherlockovská klasika v novém hávu.
BBC

Sherlock od BBC patří mezi nejsledovanější seriály současnosti. Každá sezona má sice jenom 3 epizody, většinou jsou ale tak dobré, že si na to fanoušci příliš nestěžují.

Momentálně se chystá již čtvrtá sezona, která se bude natáčet ještě letos a do britské televize dorazí v roce 2016. To je samozřejmě útrapně daleko, v BBC se proto rozhodli natočit speciální epizodu, která bude odvysílána už koncem letošního roku.

Dostaneme ji o Vánocích? Nebo tradičně na Nový rok? To se zatím přesně neví, nedávné fotky z placu ale naznačily, že nás nečeká tradiční návrat do moderního Londýna. Sherlock (Benedict Cumberbatch) a doktor Watson (Martin Freeman) totiž natáčeli v dobových kostýmech, které naznačovaly, že se minimálně část epizody odehraje ve viktoriánském Londýně. Jak velká? A bude se cestovat časem, nebo se někomu bude celý díl jen zdát?

Benedict Cumberbatch točí speciální díl Sherlocka.
Benedict Cumberbatch točí speciální díl Sherlocka.
http://www.screenrelish.com/

Na poslední otázku zatím odpověď neznáme. Tvůrce seriálu Steven Moffat ale právě potvrdil, že chystaný výlet do minulosti nebude jen částečný. Zabere prý úplně celou epizodu, zároveň však nemá nijak souviset s příběhem čtvrté série.

Speciální díl Sherlocka tak bude uzavřenou jednohubkou, oddělenou zábavou pro fanoušky, kteří se nemohou dočkat regulérního pokračování. Ústřední dějové linky zůstanou na místě a tvůrci budou jen experimentovat, což znamená, že speciál teoreticky nepotřebujete vidět. Ale… proč by se mu někdo dobrovolně vyhýbal, že?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama