Šílenec vytvořil rekordní obraz z kostiček v Minecraftu!

Zvládli byste ručně položit přes milion kostiček do dechberoucí koláže?
Výsledek je velmi působivý.
Výsledek je velmi působivý.
imgur.com

Šílenství zvané Minecraft zasáhlo herní komunitu cca před čtyřmi lety a bleskurychle se stalo naprostým hitem. Stavění a bourání graficky nepříliš lichotivě vzhlížejících kvádrů bylo očividně tím, na co herní komunita dlouhé roky čekala. Popularita hry dokonce vyústila v zájem samotného Microsoftu, který skromné vývojářské studio Mojang koupil za neuvěřitelnou částku 2,5 miliardy dolarů. Jeho bývalý šéf Markus "Notch" Persson si za svůj podíl posléze pořídil luxusní bydlení v Beverly Hills a do konce života už pravděpodobně další hru nemusí vytvořit.

Oddanost některých hráčů ke světu složenému z krychliček skutečně nezná mezí. Stavění obřích konstrukcí nebo kopií měst a budov z populárních seriálů či filmů je již na denním pořádku. Posledním šíleným kouskem je rozlehlý obraz postav z populárních herních sérií studia Blizzard, který z rekordních 1 128 960 krychlí postavil v živém přenosu ručně streamer „Thorlar“. Koláž Deathwinga, Diabla a Sarah Kerriganové mu zabrala celkem 23 týdnů, tedy téměř půl roku.

Video, které zachycuje uložení posledních krychliček na správné místo, má již 1,5 milionu zhlédnutí. Ateď se na něj můžete podívat i vy:

Největší Minecraft

Lukáš Volf
eSuba.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama