Simpsonovi: jízdní řád na tento týden

Simpsonovi tenhle týden ukážou Lízu na hudebním táboře i parodii Stmívání
Simpsonovi á la Beatles
Simpsonovi á la Beatles

Ignorantské trampoty Homera Simpsona platí na COOLu za stálici magnitudy Karla Gotta – doslova každý den můžete spočinout u bratru dvou nových dílů a dvou reprízovaných.

Díky tomu je však snadné mezi nimi ztratit náležitý přehled a vypíchnout epizody nejlepší.

Aby k podobně katastrofickému scénáři nedošlo, připravili jsme pro vás stručné navnazení na nejsympatičtější simpsonovské epizody tohoto týdne!

 

Simpsonovi - Waverly Hills Pondělí
Poté, co Marge při hledání záchodů omylem zabloudila do Springfieldské základní školy, šokovaně objevila teror jménem "veřejné školství". Znuděné tváře žactva i kantorů přimějí rodinku přestěhovat se za lepším vzděláním, do Weverly Hills.

Jenže ouha, zatímco Bart se v nové škole stane hvězdou, Lízu čekají krušné časy. Díl Waverly Hills 90210 - D´oh, parodující jistý skoro-stejnojmenný devadesátkový seriál, začíná hezky v podvečer od 18:30.

 

Simsonovi Muzikál ze základní Úterý
Od úterka startuje 22. řada Simpsonů a hned její první díl si vezme na paškál "Muzikál ze střední". Líza se v něm vydá na hudební tábor.

Protože jsme v Simpsonových a nikoliv "Prcičkách" (a saxofon je proti flétně stejně příliš velký), dojde hlavně na krákání a účast hvězdiček ze seriálu Glee.

Homer mezitím doprovází šášu Krustyho do Evropy, kde klaun vyhrál Nobelovu cenu za mír. Což zná dostatečně podezřele, aby se z toho nakonec vyklubalo něco dočista jiného.

Muzikál ze základní si dáme až po předešlé epizodě Cesta do Homeriky, čili od 18:55.

BaksyStředa
Peckoidní díl se zapíše do středečního programu. Jmenuje se Bartball a některými fanoušky je označován za jedno z největších pozitiv 22. řady.

Inspirací mu stálo slzopudné drama Moneyball – kdo film zná, asi už tuší, že tu půjde o Lízu vedoucí baseballový tým pomocí matematiky, což se však nebude líbit anarchisticky založenému Bártovi.

Krom toho díl nabídne i famózní znělku od britského politického umělce Banksyho. Jedeme od 18:55!

Simpsonovi - parodie na StmíváníČtvrtek
Co by to bylo za Simpsonovy bez Speciálního čarodějního dílu?

Ten čtvrteční naservíruje (krom mrzačení našich oblíbených nebožáků) příhody o magické stolní hře, vraždícího maniaka Homera a parodii na Stmívání s Lízou v hlavní roli!

Čekujte v 18:30...

Čtvrtek/Pátek
...a nenechte si ujít ani následující fajnovou epizodu Tenhle život není pro tebe, Lízo, začínající ve čtvrtek v 18:55 (a reprízovanou v pátek od 14:45).

Líza zde totiž odhalí, že její matka byla podobná premiantka jako ona sama – takže kde se stala chyba? Že by to nějak souviselo s tím tlustým okupant gauče, co má na hlavě jen tři vlasy?

Simpsonovi - Tenhle život není pro tebe

Víkend
Ani o víkendu se pak nemusíte nudit. Z našeho menu můžete zvolit třeba sobotní delikatesu vysílanou v 18:30 jménem Předvánoční hádky (vánoční zápletka v tomhle horku jistě přijde vhod) nebo nedělní díl Vočko v jednom ohni o snaze přestavět jeho pajzl na luxusní gaybar – také v 18:30 a samozřejmě jedině a COOLu.

Simpsonovi - kanál
(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama