Simpsonovi na Prima COOL premiéroví a rozmnožení

Od 12. 4. vysíláme na Prima COOL premiérové epizody nejčerstvější 23. série seriálu Simpsonovi! Každý čtvrtek ve 20:45. Tato série je vysílána i se skrytými titulky pro neslyšící! Od soboty 14.4. přibude k podvečerním dílům (reprízované řady) ještě jedna epizoda, takže budou dokonce 3 díly za sebou!
Simpsonovi XXIII - Obrázek 13

Rodinka Simpsonových si už přes dvě dekády drží pozici nejoblíbenějšího a nejznámějšího animovaného seriálu na světě. Hrozilo, že 23. série bude poslední, Simpsonovi však budou pokračovat nejméně další dva roky. Navíc dosáhli jubilejní 500. epizody, která byla v USA odvysílaná 19. února 2012.

 

S Flandersem promluví „Bůh"

 

V nejnovější řadě se například Homer skamarádí s novým bezpečákem Waynem (předobrazem a anglickým hlasem byl Kiefer Sutherland) v jaderné elektrárně, ze kterého se vyklube bývalý agent CIA. V čarodějnickém speciálu paralyzuje Homera pavouk černá vdova a on pak dokáže komunikovat s okolím jen prděním. S Nedem Flandersem promluví „Bůh“ a on začne vraždit Homerovy nepřátele. Bart a Millhouse se dostanou na planetu podobnou Pandoře z Avataru. V dalším díle získá Homer asistentku Roz (Jane Lynchová), která se mu pokusí ukrást jeho práci.

 

Gordona Ramsaye namluvil Pohlreich

 
V pátém díle zaměřeném na vaření vezme Marge rodinu do etiopské restaurace, propadne gurmánství a s Bartem a Lízou založí vlastní blog o vaření. Ve vedlejších rolích se objeví několik televizních šéfkuchařů a i v českém znění se dočkáme jedné celebrity. Kdo by se na dabing nejslavnějšího britského šéfkuchaře Gordona Ramsaye hodil víc než Zdeněk Pohlreich z pořadu Ano, šéfe? O zážitku ze studia Zdeněk řekl: „Nesnažím se ho při dabingu napodobovat, protože je unikátní, ale doufám, že nálada a to, co chce říct, vyzní v mém podání tak, jak má. Snad mu neudělám ostudu.“

 

Simpsonovi ve vyhnanství

 
V 500. epizodě Simpsonovi zjistí, že je vlastně všichni ve Springfieldu nenávidí a chtějí je vyhodit. Starosta Quimby jim oznámí, že je Springfield na hranici bankrotu, protože musí neustále řešit – a platit – problémy, které vyvolali. Ať už jsou to Homerovy opilecké výstřelky, Bartovy kanadské žertíky, Lízin politický aktivismus nebo neustálý pláč Maggie! Ve vyhnanství se pak ze souseda vyklube Julian Assange z WikiLeaks.


 
Diváky ale samozřejmě čeká ještě mnohem více zběsilých zápletek, Simpsonovým totiž vůbec nedochází dech. Na Prima COOL se od 14. 4. u jejich reprízovaných příběhů ze starších sérií mohou diváci navíc pobavit hned třikrát za sebou.

 

Každý víkend se Homerova rodinka objeví na obrazovce v podvečer v 18.30, 18.55 a v 19.30.

 

Budete se na nové Simpsony dívat? Co vás na nich nejvíc baví?

Napište nám to do diskuse pod anketou :)

 

 

Související články:

COOL dostal parádní dort od fanoušků

Narozeninové novinky na COOLu

Simpsonovi mají hru na iPody, iPhony a iPady

Simpsonovy daboval Pohlreich

Překonali rekord ve sledování Simpsonů

Matt Groening má hvězdu na chodníku slávy

Otec Simpsonů a Futuramy slaví narozeniny!

Simpsonovy v Íránu zakázali

Simpsonovi slaví 500. díl pokusem o rekord

Anketa

Líbí se vám Simpsonovi?

Anketa

Líbí se vám Simpsonovi?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama