Sledujte mutantní páteční večer na COOLu

Nejprve vážné napětí, poté horor seriózní asi jako osmý pivní půllitr. Startujeme od 20.15!
Mutantní krokodlaci z bažin
Mutantní krokodlaci z bažin

Jen co dokoukáte první díl Kdo přežije: Tocantins, čeká na vás tradiční páteční COOL primetime – a nabídne jak tradiční porci napětí, tak i obligátní brakově béčkovou baráž.

Od 20.15 po sobě vyrazí dvojice epizod Stavu ohrožení, které už už skoro zakončí celou napínavou story!

V první epizodě jménem Nejlepší plán dojde na velmi, velmi špatný plán, když se agent Finley rozhodne infiltrovat vilu plnou unesených dětí, objevenou v minulém díle.

Obležení únosci se sice ukážou být nejednotní, když jim však prezident odmítne kývnout na požadavky, rozezní se štěkání zbraní...

Stav ohrožení - upoutávka 15s 4

 

Druhý díl nazvaný To se nemělo stát pak příběh takřka zafinišuje. Vila se totiž po dalších tahanicích ocitne v plamenech, jak se sluší a patří na podobné situace.

Podaří se rukojmí, Finleyho i Gibsona z ohně zachránit? Na odpovědi a ultimativní, poslední epizodu třináctou si budete muset počkat až do dalšího pátku…

Stav ohrožení - upoutávka 15s 3

 

Komu by všechny ty paralely k realitě, prezidentské projevy a další thrillerové výjevy přišly příliš seriózní, jistě se realizuje od 22.15 u snímku Mutantní krokodlaci z bažin.

Název filmu vlastně říká vše podstatné – zazáří tu americké jižanské prostředí plné bažin. Ty navíc zrovna hostí krokodýlí loveckou sezonu. Potud normál.

Jenže pak se po sérii ukousaných končetin ukáže, že krokodýlové se inspirovali u vlkodlaků! Tajemná chemikálie každého nakaženého člena Homo Sapiens postupně mění na dalšího krokodlaka...

Odpočinkovou zápletkou pro optimálně opilecké odbíjení půlnoci, v níž nechybí ani plození krokodlačích dětí, pak naši jízdu pátkem raději zakončíme. :)

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama