Sobota: Masoví vrazi i vyděšení spisovatelé

Megadrahá povídková série od Stevena Spielberga pokračuje čtyřmi dalšími díly. Přepínejte v sobotu ve 20.00 na Primu COOL.
Neuvěřitelné příběhy
Neuvěřitelné příběhy

Dávno před novými Krajními mezemi či American Horror Story tu byly Neuvěřitelné příběhy, dílko to z produkce Stevena Spielberga.

Tenhle produkt, vyčnívající z éry, kdy slovo "televize" povětšinou značilo přinejlepším opakující se sitcom, se vám připomíná novým nášupem... Pro vaši potěchu jsou připraveny čtyři krátké epizody.

Pět důvodů, proč sledovat neuvěřitelné příběhy najdete zde!

 

V té první jde o trest smrti – vrah Eric Peterson však vzpomíná na to, že při jeho krutózním činu v sobě objevil magickou schopnost uzdravovat lidi ve stylu Ježíše Krista.

To v řediteli věznice vzbudí nečekané dilema, zdali dát průchod spravedlnosti, či nechat Erika jít za to, že vyléčí jeho dceru.

Neuvěřitelné příběhy I - upoutávka 15s

Druhý příběh je pak doslova nabitý hororem a léta před rychlokvaškou Mirrors vám připomene, proč se občas bojíme zrcadel (myšleno jindy, než při pohledu do něj po flámu). Hororový spisovatel tu totiž začne v zrcadle vidět muže, který mu jde po kejháku, a chce zběsile zakrývat cokoliv, co by mohlo odrážet jeho obraz.

Jenže nejen zrcadla umějí vyvolat odražený obraz (tip: ne, nebude přepaden při pohledu do záchodové mísy)...

Příběh třetí přinese story o sériovém vrahovi, jehož čin spatří slepý jasnovidec. Dojde tak na tradiční snahu policejnímu detektivovi prokázat, že má nadpřirozené schopnosti – jenže se ukáže, že pod svícnem bývá největší tma. Zvrat v tomhle segmentu skutečně stojí za to!

Neuvěřitelné příběhy I - upoutávka 30s

Konečně finální čtvrtá story se vrátí k troše klidu, pokud tedy za klid počítáme příběh talentovaného malíře, jemuž umřela manželka a ožívá pouze na jeho obrazech...

Scénáře nabízejí něco pro každého, není co se divit, když Neuvěřitelné příběhy sdílejí jméno s pulpovým časákem poloviny 20. století, na němž se pilovali ledajací kultovní spisovatelé. Ale o tom si povíme někdy jindy.

Jste-li dostatečně namlsáni, není nic snazšího, než si finiše epizod doplnit už v sobotu večer od 20.00 v dalším segmentu Neuvěřitelných příběhů na COOLu!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama