Sobotní Re-Play bude závodnický!

Mikoláš s Bětkou si to rozdali na motokárách!
Re-Play běží každou sobotu v 17.20!
Re-Play běží každou sobotu v 17.20!
https://www.facebook.com/PatrikKlemaPhotos

Sobotní díl Re-Playe bude speciální. Celý se totiž věnuje především závodním hrám. Najdete tu tak recenze na nově vydanou hru F1 2015, ale i pohled do historie, jak to bylo se starými závodními hrami. Můžete tudíž uronit nostalgickou slzičku při vzpomínání na pecky jako je Pole Position a Formula One Grand Prix, nebo se dozvědět, jaké hry vlastně podle Formule 1 během historie vznikly.

V pořadu nebudou chybět ani dojmy z připravovaného DIRT Rally. Ten je momentálně ve stádiu tzv. early accessu, Re-Play si ho ale pořádně vyzkoušel a prozradí, jestli stojí za pozornost.

Celý díl se pak věnuje komunitní akci v Praga Aréně, kam Re-Play pozval svoje fanoušky závodit v motokárách. Nejlepší závodník vyhrál rychlý SSD disk. Nechyběl ani VIP závod, kde proti sobě stáli Bětka s Mikolášem a přidal se i youtuber Pedro.

Krom toho se akce zúčastnila i řada závodních celebrit. Například Josef Král, který jako jeden z mála usednul do kokpitu F1, závodník Petr Charouz a kartingový mistr ČR Jan Midrla. Rozhovory s nimi pak samozřejmě v sobotu nebudou chybět.

Zapněte tak televizi v 17:20! Bude to stát za to!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama