Sobotní Re-Play se podívá do vesmíru!

Víte, co je Kerbal Space Program? Že ne? Teď už budete!
Re-Play běží každou sobotu v 17.20!
Re-Play běží každou sobotu v 17.20!
archiv Prima COOL

Chtěli jste vždycky vyslat vlastní raketu do vesmíru? S Kerbal Space Program nyní máte tu možnost! Jedná se totiž o zábavný simulátor fiktivního vesmírného programu, ve kterém budete stavět lodě a snažit se s nimi doletět co nejdál za hranice atmosféry. Tento velice originální kousek zhodnotil Re-Play ve své recenzi a už teď můžeme prozradit, že to stojí za to!

Fanoušci velkých kamiónů pak jistě ocení recenzi na přídavek do hry Euro Truck Simulator 2 s názvem Scandinavia. Tato série má velmi početnou základnu fanoušků, a i když se to na první pohled nezdá, jedná se o velmi povedený logistický simulátor.

Re-Play si také zahrál novou českou adventuru Dex, která vás zavede do nehostinné budoucnosti, kde vládnou gangy a obří korporace. Bude ale pouhý český původ hry stačit k dobrému hodnocení?

U žánru adventur se Re-Play ještě chvíli zdržel, a to kvůli recenzi na druhý akt hry Broken Age, která se dočkala svého vydání především díky sbírce od samotných hráču. Dokázali jim to ale autoři vrátit v podobě zdařilé herní série?

Odpovědi na všechny otázky dostanete v sobotu v 17:20!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama