Soutěž o lístky na premiéru filmu Hercules

V polovině prázdnin se všichni příznivci akčních dobrodružných filmů mohou těšit na nového Hercula. A my pro vás máme 5 x 2 vstupenky zdarma na pražskou premiéru tohoto filmu 24. 7. 2014.
Prima COOL Tě zve do kina!
Prima COOL Tě zve do kina!
Forum Film

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a být 20., 40., 60., 80. a 100. v pořadí.

Soutěžní otázka:

Kdo hrál Herkula ve filmu, který znáte z obrazovek Prima COOL?

a) Kevin Sorbo
b) Kevin Costner

Odpověď najdete zde

ODPOVÍDEJTE V TOMTO FORMULÁŘI

Soutěž trvá do pátku 18. 7. do 14:00. Herní řád zde

Na co se můžete těšit v novém filmu?

Klasický mytologický příběh o prvním superhrdinovi naší historie zrežíroval Brett Ratner, který už stojí za filmy X-men: Poslední vzdor nebo Křižovatka smrti 3.

Hlavní roli Hercula ztvární Dwayne Johnson, též známý jako The Rock, který před natáčením jeho vysněné role musel držet speciální dietu a podstoupil velmi náročný trénink, díky kterému nabral 14 kilogramů svalového hmoty.

A jak mu nyní ta muskulární postava sluší, můžete vidět již 24. července 2014, kdy bude mít Hercules v českých kinech premiéru.

Klasický mytologický příběh o Herkulovi dostává úplně nový rozměr. Začíná v momentu, kdy Herkules splnil pověstných dvanáct úloh, aby se vykoupil ze svých minulých hříchů. Žije ve vyhnanství a živí se jako žoldnéř. On a jeho pět věrných společníků putují po starověkém Řecku a výměnou za zlato poskytují ochranu každému, kdo ji potřebuje.

Když o jejich služby požádá samotný thrácký král a jeho krásná dcera, jejichž krajinu neustále ohrožují tyranští bojovníci. Herkules pochopí, že svému osudu nemůže utéct. Musí přijmout svůj vlastní mýtus a stát se opět tím slavným hrdinou, kterým byl kdysi dávno.

Dwayne „The Rock“ Johnson na sebe prozradil, že držel během natáčení speciální dietu, která se skládala ze 7 jídel za den. Zároveň to pro něj bylo nejdelší a nejnáročnější natáčení. Vstával ve 4 ráno, aby stihl dvakrát posilovat před tím, než šel natáčet. Před intenzivními 12 hodinami natáčení ho ovšem každý den čekalo líčení delší než tři hodiny.

V dalších rolích se ve filmu objeví Ian McShane, Rufus Sewell, Joseph Fiennes, Peter Mullan, John Hurt, Aksel Hennie, Reece Ritchie, Tobias Santelmann, Rebecca Ferguson, Isaac Andrews nebo krásná Irina Shayk.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama